Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Geçmiş olsun eğer ki özel hastane ise doktora mesaj yazın arayın gelmeme gerek var mı o kadar çabuk etkilenir mi diye sorun Allahın izni ile birşey olmamıştır inşallah
Takipli doktorum özelde ama başka şehirdeyim şu an, baya korktum ama bir şey olmadı sanırım bebişin hareketlerini hissediyorum, kanama da olmayınca biraz içim rahatladı. İnşallah daha da olmaz. Kimsenin de başına gelmez inşallah. Normal zamanda olsa hiç umrumda olmaz güler geçerdim. Çok başka bir şeymiş bu sorumluluk duygusu

Bende dusunuyorum bunu. Kanama varsa artirirabilir diye ama kanama neden oluyo aceba. Yarina randevu aldim insallah guzel seyler duyarim

Tabi öyle kendimi unutup Bi an da koltuğa atıyorum ben sonra üzülüyorum bebek sarsıldı birşey oldu diye halbuki ben kendimi Bi anda atınca benim kendi canım daha çok acıyor

Yapamadığın için zorlar kılcal damarlar çatlar onların kanaması olur canım öyle oluk oluk değil tabiki
Ay aklım çıktı ajksjdksk canım ben çocukluğumdan beri çekiyorum bunu, hemoroid kanama vs hepsi o kadar çok oldu ki bana. Ama normal zamanda bir şey dokunduğunda anlıyordum birden bire aşırı şişiyordüm çünkü ama şu anda zaten göbeğim olduğu için anlayamıyorum. Paketli gıda falan da tüketmiyorum hiç anlamadım gerçekten ya. Valla tatildeyim 100 metre yol yürüyemedim, yarın geçmezse mecbur lavman yapacağım

Çok şükür hiç kabız olmadım ama ishal olduğum oldu oda soğuk süt içmeyi çok seviyorum beni direk ishal yapıyor yani sende işe yarar mı bilmiyorum onu da deneyebilirsin

Kizlar detaylı tarihi icin 18-23 arasi diyor genelde doktorlar. Hatta benim 17+5 de yapilacakti gün almıştık sonradan 3 hafta daha dayanırım dedim. Ama doktorum o tarihte yaptırmış olsan bile net sonuc olurdu dedi. Simdi aldığım tarih 20+3 e denk gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…