Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Benim aradığım hastane 19-21 arası yapıyoruz dedi ben de 20'ye aldım. Kendi doktorumu aradığımda biz 21-22 öneriyoruz dedi, içim rahat etmedi geri 21'e çektim. Erken gitmemek daha iyi olur bence de

Benim aradığım hastane 19-21 arası yapıyoruz dedi ben de 20'ye aldım. Kendi doktorumu aradığımda biz 21-22 öneriyoruz dedi, içim rahat etmedi geri 21'e çektim. Erken gitmemek daha iyi olur bence de
Evet benim gideceğim doktor da 21-23 arası bakıyormuş bende 21+3 de gidicem sata göre belliki bizim doktorda o yüzden geç yapıyor erken haftalar olan şeyi görmemek için A aydassss senin hem tetanoz erken olmuş hem ayrıntılı niye öyle oldu ki seni gereksiz canını sıkmış bu durum baksana

Bilmiyorum ya erken olması pek iyi değilmiş demek bilsem ikisine de gitmezdim boşa stres gerçi tetanoz birşey yapmadı bana ama

Ya kızlar benim kabızlığım çok kötü durumda artık. Ağrısı sırtıma belime vuruyor akşamları yürüyemiyorum bile. Doktor Duphalac verdi bana mısın demiyor, var mı benim gibi olan ya kusmuklara razıyım artık

Benim detaylı ultrasonum 6 agustosta 21+3 olacağım. Kendimiz alamıyoruz burda tarihi dogum yapacagımız hastane direk veriyor gunu

Kayisi yemeye calis ya da cayini ic istersen iyi gelirdi benim anneme . Ya da activia yogurtlardan.

Hanımlar merhaba,
15. Haftadayim bugün sabahtan beri rahimde kramplar ve batmalar hissediyorum ayağa kalkınca hemen ağrı hissediyorum sizlerde bu haftalarda böyle şeyler hissettiniz mi ?

canım düşündüğümüz kadar hassas değil bu hamilelik işi bildiğim kadarıyla ama bi gitsen bence için çok rahat eder.
Eşimi ikna etmem çok zor ya, o fazla takıldığımı ve evham yaptığımı düşünüyor çoğu zaman da haklı o yüzden tutuyorum kendimi. Çok şükür bebek hareketli kanamam olmadı inşallah da olmaz. Değişik bir şey olursa mutlaka gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…