Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Demirim neredeyse sıfırmış bu arada, yarın serum taktıracağım halsizlik de geçer dedi. 15le falan bayılıyor benim hastalarım seninki 8 nasıl oluyor dedi doktor. Üzücü…
yaa üzülmeyin benimde 10 çıktı kan ilacı verdi ki ben 14. haftaya girmedim daha. Benim ezelden kansızlık var demir ilacını mı serum olarak vericek ? öyleyse o çok güzel bişey anında toparlıyor.

Aslında dermozkozmetik ürünleri bir sürü testlerden geçiyor o nedenle doktorlar öneriyor içerisindeki bu maddelerde belli oranlarda kullanıldığında sorun yaratmayacağını söylüyorlar ama benim içim yine de rahat etmiyor ve daha temiz içerikleri ürünleri bulmaya çalışıyorum. Bende cerave yüz temizleme köpüğünü kullanıyordum biodermaya geçtim bu nedenle.

2 lt mi ben 1 lt yi zor içiyorum

yaa üzülmeyin benimde 10 çıktı kan ilacı verdi ki ben 14. haftaya girmedim daha. Benim ezelden kansızlık var demir ilacını mı serum olarak vericek ? öyleyse o çok güzel bişey anında toparlıyor.
Yok ya üzülmedim, helali hoş olsun kızıma aynen hapla toparlanmaz dedi, serum alacağım yarın

Düz hamilelik vitamini alıyordum, hapla toparlanmaz serum lazım dedi
ben geçen sene kürtaj oldum çok kan kaybımda olmuştu zaten kansızım 4 lere düşmüştü o serum anında toparlıyor kan renginde küçük bir serum yavaş yavaş damardan veriyorlar 1 hafta sonra kan verdiğinde farkı göreceksin

Çok üzüldüm geçmiş olsun, sağlıka kucağınıza alırsın umarım
İyi o zaman, biraz enerji fena olmaz

Demirim neredeyse sıfırmış bu arada, yarın serum taktıracağım halsizlik de geçer dedi. 15le falan bayılıyor benim hastalarım seninki 8 nasıl oluyor dedi doktor. Üzücü…
yaa takviye aldıktan sonra haber verebilir misiinn

ben günde 2 defa kullanıyorum demir ilacı, her gitmemde daha da düşmüş oluyor.

Detaylıya gittikten sonra bi daha bakalım toparlanmazsa damardan takviye yapalım dedii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…