Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Amaaan herkes de doktor başımızda. Doktor bana bu haftalarda anne yese de yemese de kussa da kusmasa da bebek kendine gelişecek alan buluyor demişti. Karın çıkması hele çok kişiye özel. Bak bunların hepsi 17 hafta

Previt positive yaziyor. Ya acayipim bugun cok hzursuzum , karnima bakiyorum boyle hep ayni hic buyumuyo gibi. Acaba icerde iyi mi degil mi aksam 4 nasil gelecek
Bana da iki gündüe göbeğim küçük gibi geliyordu bu evhamlar çok normal kolay gebe kalmadık biz. Ama bir şey olsa vücut bir şekilde anlatır sana onu, görünce rahatlayacaksın hadi eşya bakalım

Sen bensin. Ben de evden işe birseyler getirip yiyorum, öğlen de ısyerinde ne çıkarsa bahtima. Ama buzdolabı var arada meyve, yoğurt falan alıyorum acıkınca atıştırmaya.

canım ben 13-14ten beri sabah kahvaltı klasik peynir zeytin domates salatalık az reçel çok açık çayla yapıyordum. akşamları zaaar zor yapılan yemekten yiyebildiğim kadar yiyordum ama çok az yiyebiliyordum. ara öğün çoğunlukla yapmıyordum ama meyve yemeye çalışıyordum.
şimdi 18+1 olduk, 2-3 gündür akşamları da iştahım açık, dün ilk defa salata istedi canım rokalı nar ekşili böyle yaptım yedim, yemeği de patlayana kadar yedim resmen 18’le birlikte iştahımın yavaş yavaş açılmaya başladığını hissediyorum. eskiden arabada giderken bile yemekçi görünce midem bulanırdı, şimdi tam tersi canım çekiyor doktorum da demişti 20’den sonra mide problemin kalmaz artık demişti sanırım öyle olacak
halsizliğe gelince ben de tam enerjik değilim ama ilk 3 aya göre de iyiyim. yüzmeye gidiyorum, ev işi hafif yapıyorum ama nefes nefese kalma durumum da oluyor. sıcaklardan da oluyor bence, Eylül gibi falan iyice bebek oluruz

canım bebek iyice artık yukarı çıktı. göbek deliğimize ulaşmadı dediğin için yazıyorum . 17+ 6 da kontrolüm vardı geçen hafta. ben göbek deliğinin 4 parmak altına bakar zannettim oralar dahil göbek deliğinin epey üzerinden baktı . yuuhhh dedim bu kadar yukarıda nasıl olabilir. ama oluyor işte :) ama tabi bu göbeğimiz kocaman olacak demek değil . bazı insanların iç karnı geniş oluyor mesela benim epey belli oluyor artık . ama arkadaşımın 6. aydan sonra belli olmaya başlamıştı :) ayrıca hareketlerini bugün göbek deliğinin üzerinde çok net hissettim çok güzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…