Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Tatlıyı bitirmediydim bugün yemesem mi tüh tatlıma üzüldüm fkfk
Gece yatarken yedim demişsin ya ondan dolayı olmuştur canım gün içinde ye sen tatlını sonrasında harcadığın enerjiyle dengelenir çünkü tatlı enerji verir e sende enerjini harcamadan yatmışsın vücutta bu tepkiyi vermiş

Ayy haklısın ya doğru :/ hep yiyorum tatlı çünkü hiç kesemedim ama hiç böyle olmamıştım dediğin sebepten demek ki. Gün içinde bitireyim. Ağır bi tatlı da değil sütlü tatlı ama enerji uçacak kaçacak yer bulamadı demek

Kızlar kan tahlil sonucum çıktı. Demirim falan iyi çıktı. Crp 7.4 çıktı. Yüksek mi bu değer? Maksimum 5 diyor
Oh maşallah demirin iyi olması çok iyi bir şey. CRP gebelikte hiç sebepsiz de yükselebiliyor canım arkadaşımın 50lerde çıkmıştı hiç hasta falan değilken o düzeye gelince antibiyotik veriyorlar. Yine sor doktora tabi ama bence ilaç kullanmana hiç gerek yok.

Olabilirrr, akşam 8den önce yap ne yapıyorsan. Evde teksin zaten gece gece tatlı partisi verip de kendini bayıltma dsjkdfbk

Aynen bugün akşam kontrolüm var göstereceğim bakalım.
Ya öyle mi, inşallah önemsizdir. Ben demirim düştü sanırken başka bişi çıktı benim bi de kolestrolüm falan da hep yüksek. Belki o da etkiliyorsur beni. Bakalım bugün doktora gidince göstereceğim

tüm gün şu videoları izlicem şimdi
Of of of çok sabırsızlanıyorum ! Ya ben başkasının çocuklarına bile bayılırdım ölürdüm severken, yeryüzünde daha güzel ne var ki. Üstelik insanın kendi canından olması Ezan okunuyor bir yandan, Rabbim bu duyguyu isteyen, dileyen, uğraşan her kadına, her erkeğe tattırsın inşallah. Kimseyi evlattan mahrum bırakmasın. Amin

Ay ne güzel dua cuma cuma ya, amin inşallah şu videolara bayılıyodum, şimdi hayırlısıyla biz de yaşıcaz bunları. 5 ay falan kaldı hatta yarıladık sayılır mı

Tabloda yokum sanirim ama Aralık annesi olucam bende inşallah
O zaman bilgilerini gönder seni de ekleyelim canım. Son adet tarihin, yaşın, yaşadığın şehir, kaçıncı çocuğun, kesesini gördüğünüz ve kalp atışlarını duyduğunuz hafta/gün, cinsiyet, tahmini doğum tarihi ve belliyse koymayı düşündüğünüz isim

Olabilir canımm, yediklerine dikkat et hep. Gebelikte her tehdidin çözümü yediklerine dikkat etmekten geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…