Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ay ben de hala memleketteyim esim gelme cok sicak dayanamazsin oradan calis bi hafta daha dedi. Oyuzden burda doktora gidicem bugun bi goreyim kizcemi nasilmis asiri merak ediyorum , tribe sokuyolar beni bu nasil 5 aylik hamilelik yok karnin nerde yok yemek yemiyomusun boyle olmaz. Hergun kac posta kusuyorum yahu . Sanki keyfimden

Bu temu da hersey cok uygundu ben aldigimda 30-40 tl biseydi cogu sey. Simdi 200-300 den basliyor resmen artmis fiyatlar gerci hala aldiklarim gelmedi :)
Dün ibrahimmeltem diye bir insta hesabı var ordan bayağı bir alışveriş yapmış hem aksesuar hem bebiş kıyafeti, kıyafetleri sevmemişti diğerleri güzel demişti. Seninkiler güzeldir umarım aşko

Dün ibrahimmeltem diye bir insta hesabı var ordan bayağı bir alışveriş yapmış hem aksesuar hem bebiş kıyafeti, kıyafetleri sevmemişti diğerleri güzel demişti. Seninkiler güzeldir umarım aşko
Ben hic kiyafet almadim bebis hep aksesuar ivir zivir. Bebek arabasi icin oyuncak falan .Gelince insallah gostericem size.

Memleket hangi şehir kız? İyi yapmışsın yaa keyfine bak, valla bu zamanda insan annesine inanılmaz ihtiyaç duyuyormuş, kendi kendime bakamıyorum tatilden dönünce direkt anneme gideceğim. Beslesin beni biraz
Şimdi doktordan çıktım 5-7 kilo alan çok sağlıklı gebelerim var keşke kilon hep böyle gitse dedi, saçmalamasınlar ya bizim yediğimiz hamur şeker bebeğe yararlı değil zararlı. Eskidenmiş o 30 kilo almalar, hiç üzülme çiçeğim. Kızlar sağlıklı olsa da biz 2 kilo alıp girsek keşke doğuma

Doktordan çıktım, su meselesini kafama çok takıyordum normalde de su içemiyorum ama gebelikte en az 1.5 - 2 içmeye çalışıyordum. 2 litre yeterli dedi, öyle instamomlar gibi 3-4 litrelere gerek yokmuş yani. Benim gibi bulantısı olanlar hiç üzülmeyin.

Ahh bende gideyim goreyim de rahat edeyim. Trabzondayim kuzum , koyde kaliyoruz mis gibi valla . Annemle olmak iyi geliyo bana gerci cok yemek yiyemiyorum ama deniyorum . kizceler iyi olsun da kilo almiyim .

Ahh bende gideyim goreyim de rahat edeyim. Trabzondayim kuzum , koyde kaliyoruz mis gibi valla . Annemle olmak iyi geliyo bana gerci cok yemek yiyemiyorum ama deniyorum . kizceler iyi olsun da kilo almiyim .
2 haftadan fazla görmeyince benim içim çok sıkılıyor, anlıyorum seni. Ordan bi yerden randevu al çok rahatlıyorsun vitamin alıyor musun? Alıyorsan sıkıntı yok

Ben daha hissedemiyorum hareket falan ya da hissettim de mi anlamadım anlayamadım kilolu hamile kaldım göbeğim zaten vardı biraz ondan olabilir mi canım
Ya ama seninkine çok sevindim küçük kuzu çok hareketli olacak maşallah

Ya demi bundan sonra gün içinde çokça hissedeceksin sabahları özellikle benimki resmen acıktım kalk diyor bana artık hele gece beni uyutmadı kızım diyorum sakin ol gecenin 3 ü uyu bir görsen baya tepikliyor Allah anne olmak isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu

Bu benim sürekli reklam olarak karşıma çıkıyor bana da kaliteli gibi geldi trendyoldada mağazası var

2 haftadan fazla görmeyince benim içim çok sıkılıyor, anlıyorum seni. Ordan bi yerden randevu al çok rahatlıyorsun vitamin alıyor musun? Alıyorsan sıkıntı yok
Aldim canim ozel hastane var burda oraya aksam 4 de gidicem . Bi goreyim bebisimi . Vitamin almaya calisiyorum midem izin verdigi muddetce. Multivitamin birakmistim cok yoruyor midemi diye ama baslicam yeniden .

hağğnımlar, sabahları bıçak saplanması gibi bi his yaşıyorum. Bu bebiş hareketlerinden önceki bi aşama mıdır? Rahim büyüyor diyorlar ama sadece sabahları büyümüyordur herhalde gün içinde ağrım oluyor bu farklı bi his

Bende de bu oluyordu hala nadiren oluyor ama birkaç hafta önce gün içinde oluyordu. Sonrasında damar atması bağırsak kımıldaması gibi böyle değişik hisler hissettim ara ara öyle oluyor şu an net hareket henüz yokyani öncesi bir aşama olabilir diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…