Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Sağlıklı besleniyorsan elzem değil bence de. Ben 1.5 seneden fazla folik asit kullandım ha oldu ha olacak diye, bebe duvara tırmanacak ajfksjdks

Artık ben de multivitamine karşıyım dermişim Ya demir ve d vitaminim düşük, demiri zaten kullanıp kullanmamayı seçeneklere bırakmıyorlar. Onu mecbur kullanırım. D viaminini de bir gün durup bir gün alırım falan. Arada bir de kan sayımı yaptırıp bakarım artık. Ben biraz beslenmeye ağırlık vericem bunlar için. Hani yemediklerim varsa öğünlere onları ilave etmeye çalışarak.

Sağlıklı besleniyorsan elzem değil bence de. Ben 1.5 seneden fazla folik asit kullandım ha oldu ha olacak diye, bebe duvara tırmanacak ajfksjdks
Ahahhaaha ben de son 1 yıl içinde 2 ay kullanıp 1 ay bırakarak falan devam etmiştim. Aynı dediğin gibi oldu olacak derken Şubat- Martta kullandım Nisan'ı atlayacakken bebişi öğrendik martta çok şükür de bırakmadık sonrasında

kesinlikle canım zaten doktorum ne derse o kafama yattığı sürece :)
Ben biraz benim doktorun tavsiyelerinden uzaklaşıyor gibiyim ama ona bunları söylemeyeceğim. Hoşlanmıyor doktorlar böyle şeylerden tripleniyorlar falan. Kullanıyor musun derse evet kullanıyorum. Aşı oldun mu oldum. Tamam işte. :)

Aynen öyle canım haftada 1 gün içerim bende ocean'ı. Demiri 18 hafta itibariyle verirler bizimki öyle yaptı. Hangi hastanede devam ediyorsun takiplere, doktorun kim?
Ankara-Medicana’dayım, doktorum Ayşe Kırbaş. Çok rahat, sakin birisi. Meseleleri mesele yapmazsan ortada mesele kalmaz kafasında

evet kesinlikle . ama doktorlar bu konularda neden ikilemde kalıyorlar anlamıyorum . canlı aşı bu zararlımı bebek için ? evet . e daha ne o zaman

Ankara-Medicana’dayım, doktorum Ayşe Kırbaş. Çok rahat, sakin birisi. Meseleleri mesele yapmazsan ortada mesele kalmaz kafasında
Aaaa ben de gebe kalma sürecinde oraya çok gittim. Ayşe hocaya değil de başka bir doktora gidiyordum ben de. Histeroskopi ameliyatını falan orada oldum. Ama hocanın iletişimi biraz zayıf geldiği için gebelik sürecinde devam etmek istemedim. Mesajlara falan çok geç dönüyordu 2 soru sorsam birine kesin cevap alamyordum

Hms araya 1 hafta koyacaksın yani, ben de tam 20de gideyim tetanoza tam 21de de detaylıya gidicem 1 hafta olmuş olsun madem. Tetanoz için sağlık ocağı arar mı ben mi gideyim
Ararlar bence. Onlar bana 20yi doldurunca gel demişlerdi 2 ağustosta gitsem 21+0 oluyor. Detaylıda da 21+6da oluyor.

evet kesinlikle . ama doktorlar bu konularda neden ikilemde kalıyorlar anlamıyorum . canlı aşı bu zararlımı bebek için ? evet . e daha ne o zaman
Benimki zararlı olduğunu düşünmüyor ki aksine çocuk da bağışıklı doğar diyor ama çocuğun da bir immün sistemi var ve sonradan aşıları yapılacak bağışıklık testi falan yapılmadan. Fazla yüklenmek gibi sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…