Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Şeker yüklemesi yaptırdım bende feleğim şaştı normalde şekerli içicek şerbetli tatlı tüketmem yaklaşık 10 yıldır 50lik şişe beni mafetti gerçekten ama şekerim çıkmadı. Bana sadece hamur ekmek un vs tüketme dedi 43 kilo hamile kalınca benim abartma seviyem biraz fazla oldu tabi kilo aldım

Evet o normal kan hacmimiz artıyor, nabız yükseliyor sıkıntı yapmana gerek yok

Leydiyz güzel konuşmalarınız arasına girmek istemem ama sorry kasık ağrısının ne kadarı normal, bastırınca da acıyor hareket ederken de acıyor bi yarım saat oldu galiba
Ya bizim o bebek hareketi dediğimiz , eğer tek bir yere toplanma dağılmaysa gerçekten kasılmaymış farkı şu sık sık oluyor ben de diyorum ne kadar hareketliler üç beş dk da bir toplanma varsa yalancı sancıymış. Dün ishal sancısı oldu midemde . Biraz pimpirikliyim acile gittim . Nst de anladım . Karnım küp gibi olunca sancı çıkıyor ama korkmayın öyle doğum sancısı gibi değil ve bu haftalarda normalmiş . Ben üşüttüğüm için olmuş . Enfeksiyon d yapar dedi . Ama benim hem ikiz hem erken doğum riskim olduğu için doktorum salmadı beni . Bugün de geçt şükür . İsterseb yakınsa , acile git sancım var de baksınlar . Senin haftan benden ileri . Söylemeyecektim ama iki kere sormuşsun . Etkilemek de istemedim .

Yok canım toplanmayı sormadım aslında kasık ağrım oldu bu sefer onu sormuştum. Toplanma dediğim de 3-5 dkda bi olmuyodu aslında gün içinde 3-4 kere falan oluyodur maksimum :/

Yok canım toplanmayı sormadım aslında kasık ağrım oldu bu sefer onu sormuştum. Toplanma dediğim de 3-5 dkda bi olmuyodu aslında gün içinde 3-4 kere falan oluyodur maksimum :/
Tamam korkma o zaman yat dinlen miss gibi . Zaten doktoruna sormuşsun . Ben o mesajı yine görmedim :/

Bi de benim kardeşim ikizim bi de bana diyor sabah ne var bunda bu kadar uzulecek. Şu an beni en çok anlaması ve kollaması gereken de o. Demek ki herkes kendine bakacak.
Gerçeken çok kırıcı olmuş hamile olmasanız bile böyle konuşulur mu mevzu olan kişide anneniz yani ne bekliyor. Tavrınızı koyun o da üzülsün sizi üzdüğünü iyice anlasın.

Geçti dedim doktora da ayağa kalkınca yine ağrıyor ya tüh. Yarın gitsem mi bi
Ya ben dediğim gibi bu konuda saçma sapan bir hal almış durumdayım mideme sancı vurdu baktım yarım saat bi saat geçmiyor hastaneye geçtim normalde de asla beklemem imkanım varsa . Acildeki doktor ikiz olduğunu duyunca nstye aldı . Yoksa ben o hareketler için gitmedim . Hatta karnının fotisini atmışsın yazmadım bile . Ama şimd doktorumla konuştum ben rahatladım korkacak bişi yok . Dediğim gibi ne yedin yine dedi . Evdesin kendine mi bakmıyorsun dedi azarımı yedim rahatladım :)

Ha rahatlatıcı tedavi uyguladı bu arada ilaç serum falan verdiler .

Ben de aralik istiyorum ya ben de esimde aralik dogumluyum dongu bozulmazsa guzel olur

Ben konuyu mu anlamadım o zaman ya. Kim dedi sana bunları anneni bize tercih ediyorsun falan diye hiç anlamadım. Eşi hangi konuda haklı? Sabah kime ne söyledin kuzum gerçekten ben hiç anlamadım mevzuyu galiba?

Ayy doğru ama senin şeker çok yükseliyor kuzum evden getirmen en sağlıklısı.
Ya rezalet şekilde midem bulanıyor yine iki üç gündür eve gidince kusma bekliyor beni yine belli. Bence benim vücut başından beri kusma ile dengeledi şekeri o da bu kadar olabildi.

Senin kayınvalide çok değişik yatakıntılı gibi biraz bide eve niye çağırmıyor acaba hiç ilginç. Habersiz gelmek falan çok anlamsız ve ayıp. Eşin anneci olsa çok daha fazlası olurdu sürekli habersiz gelirdi Allah tan tavrınız net

Diyorum ya benimkinin bir türü yok, yeni bir oluşum. Anneme anlatıyorum koca kadın şok oluyor ne yapsak bilemedim diyor, annem bile işin işinden çıkamamış arkadaşına anlatmış ikisi aradı geçen gün beni kızım böyle yap diye çok cool takılıyordu aslında ama boşluğa düştü kancayı taktı bize. Tavrımız net onda bir sıkıntı yok da umarım anlar, anlamazsa artık bir sonraki aşama nedir bilmiyorum

Yemin ederim ben herhalde doğduğumda falan 43 kiloydum bunlar nasıl rakamlar

Aa biz de dün Taurustaki İşbir’e sormuştuk biz montessori yatak için sorduğumuz için galiba 5bin küsür bi fiyat söyledi o kalın olana. Siz anne yanı yatağı için mi sormuştunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…