Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
E bebek indiriminden aldıklarım geldi, ilk tulum 3 aylık diğerleri hep 6 aylık ama en uzunu 3 ay anlamadım. 6 aylıkların da genel olarak boyları baya uzun geldi bana yaza kadar kullansa okey

P.s: Kızım olacağı için sürekli pembe giydirecek değilim dedikten sonra benim alışverişler scjdjfkdd

Eklentiler

• IMG_4244.jpeg
    161,8 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_4245.jpeg
    149,2 KB · Görüntüleme: 67
Bebekkk hepsi

Ben de 1-3 ayla 3-6 ayı yan yana koyup baktım bi tık kalbim kırıldı o kadar büyüyolar mı ya hemen

Pilatese aslında hala devam edebilirsen çok daha rahatlarsın ben devam ediyorum hamile pilatesine döndüm daha soft hareketler yapıyoruz artık.Kilo aldıkca bel ağrıları birazcık artıyor Ben bu korseden kullanmadım daha doğrusu ben hamilelikten sonra başladım korseye kalın cırt cırtlı bir korseydi bulursam eklerim mutlaka.

6 aylıkken o kadar büyüyorlar mı acaba gözüme benimde büyük geldi uzun uzun

Benim hem bel fıtığım hemde rahmim ters ilk iki ay bacagıma vuran bi siyatik ağrım vardı hamilelikten önce düzenli yoga pilates yapıyodum ama 3 ay yapamadım
Şindi tekrar başladım 3. Aydan sonra bel ağrılarımda şimdilik bitti ama önce doğru eğildiğimde çok ağrışarıö tekrar başlıyo dikkat ediyorum ağır kaldırmamaya bide hamile pilatesi yapmaya başladım doktor artıl yapabilirsin dedi faydalıymışta ilerki aylara kendimi hazırlamam gerekiyormuş sizinde ağrınız varsa ve doktor onayladıysa sporu tavsiye ederim evde yapabileceğiniz bile çok güzel kanallar var örnek olması adına atıyoruö buraya bakabilirisniz

içi köpüklü File mi sizce daha iyi olur yoksa buna havluyla veya müslin serip mi yıkamak iyi olur

Üslup her şey ya. Benim gittiğim doktor hiç kaba değildi canımlı cicimli çok tatlı kadındı, kadın olduğu için de çok rahattım da. İletişim zayıftı işte. Ya mesela yumurtlama takibi yaptırıyordum orada bir sürü değer çıkmış. Atıyorum sonucu hocam nasıl kan değerleri diyorum. Yumurtlama olmuş yazıyor Ama bunu zaten ben de anlayabiliyorum internetten bakıp. Sonra bir şey demiyor. Peki yine gelmeme gerek var mı diyorum. "21. günde gelin." Ya hu desene ben sormadan Bu da 2-3 ay beni yordu açıkçası arkadaşımın tavsiyesiyle Medical Park'ta başka doktora geçtim. Bu doktor da diğerinin aksine çok hazır cevap. Acaba düşünmeden mi konuşuyor diye tereddüte düşürüyor beni İkinci gebelik nasip olursa devlete giderim ya, en azından para vermiyorum derim

içi köpüklü File mi sizce daha iyi olur yoksa buna havluyla veya müslin serip mi yıkamak iyi olur
Bence ikisi de çok iyi olur köpük file üstüne ince bir müslin de olur ben ilk zamanlar hep havlu üstüne müslin koydum elinden gelse yatak koymak istiyorsun bir lokma bir şeyler kıyamıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…