Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Evet izledigim kadin da cok sikayetciydi . Mamma bende begendim ama kilitlenmiyo falan dedikleri icin bi uzagim onda da kafam karisik .

Semiz otu salatasi da cok faydali bence onu da yiyebiliyorsan ekle beslenme rutinine.
Yesss severim onu da yiyorum yeşilliğin her türüne okeyim
He bunu da alcam işte 6 orta 3 büyük boydan kastım bu 3 büyük dnfm 2 tane de büyük battaniye 4 katlı, 11?

Yesss severim onu da yiyorum yeşilliğin her türüne okeyim

He bunu da alcam işte 6 orta 3 büyük boydan kastım bu 3 büyük dnfm 2 tane de büyük battaniye 4 katlı, 11?
Yeter bence. Büyük battaniye seçtin mi ya ben bi bunu beğendim 280e kadar düşmüştü ama her şeyi internetten alıyoruz bıqdım ajfkdkd

bunun derinliği az bebek kendini atabilirmiş. aynı modelin altı da uzayanları var hatta ben buraya atmıştım bir kere. elele nin

Kızlar merhabalar bende ocak annelerindenim alışveriş fikirleri için sizin sayfaya da bakıyorum :))Tekli kablosuz göğüs pompası hepsi burada da 1.002 tl korbel çöp kovası 799 tl bilginiz olsun. Herkese sağlıklı hamilelikler dilerim bu arada :)

Eklentiler

• 14fc3ea2-f6fb-4803-ace8-1f85018b18db.jpg
    271,9 KB · Görüntüleme: 23
  • a6ec2aa8-4d1d-46a3-a2b4-048bb4799c0e.jpg
    298,5 KB · Görüntüleme: 24
Ben neko aldım canım . duruş pozisyonu gayet güzel m şeklinde. bugün dağıtıma çıkmış inceleyip yorumda yaparım . ilerleyen günlerdede arkadaşımın bebişini koyp ederim olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…