Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ben silverette XL almışım. Ben alırken en meşhuru ve en iyisi oydu.

Yok kız hiç kesecek gibi değil, odada kaldı şimdi evde kimse yokken odalar arası dolaşmıyorum sabah atiyim sana fkfj
Yaaaa kıyamam korkuyor musun cidden Çık bize gel evden çalışıyorsun zaten ihtiyaç duyacağın tüm altyapı var burada Biz de akşama kadar yokuz

Yaaaa kıyamam korkuyor musun cidden Çık bize gel evden çalışıyorsun zaten ihtiyaç duyacağın tüm altyapı var burada Biz de akşama kadar yokuz
Şu an banyo dahil (ki kapısı kapalı) tüm odaların ışığı açık nsfmf sabahları oda havalandırmıyorum, 1.kattayız biri tırmanıp girerse diye... Bulunduğum odayı açıyorum sadece gözüm camda olacak şekilde. Hiç sevmiyorum evde tek olmayı

Bu bilgiyi unutmayalım. Hem krem sürerim, hem zeytinyağı dönüşümlü
Benim uçları şimdiden parça o yüzden ben sanki cok sıkıntı yasayacakmısım gibi geliyor. Bu bilgileri aldım sakladım uygulayacagım.
Zeytinyağını hamilelik öncesi için önerdiler. İstersen hamilelik sonrası da devam edebilirsin dediler o biraz tercih. Hamilelik sonrası icin önerdikleri anne sütü.

Yaaa tedbirlerinin minnoşluğu Korkma korkma getirme aklına öyle şeyler Lojmanın herhalde en sevdiğim yanı da güvenli olması ya bizim anahtar bile 7/24 kapının üzerindedir. Dışarıdan yani. Çok şükür bir sıkıntı yaşamadık bugüne kadar. 1. katta nasıl korkuluk yok camlarda falan?

Insallah canim insallah. Buraya yazmadan sadece bende zannediyordum. Cogu kisi yasiyor anladigim kadariyla.herkesin insallah sorunsuz gecer. Bide ishal kusma salginina yakalandim iki gundur cok fenaydim sukur iyilestim. Kalbimiz agzimizda hep bebislerimiz icin

Bende böyle birşey alayim o zaman daha iyi olur

Anladım canım doğumdan önce zeytinyağı ile bakım doğumdan sonra sütle
Aynen bi de gümüş kalkan önerildi. bi bilgiyi saklayalım bence çok işe yarayacak. O yüzden ben krem filan bakmıyorum bakmayacagımda hic. Göğüs uçlarım bana cok sıkıntı cıkaracak simdiden sinyallerini veriyor. Zaten hamileliğimin basından beri sadece göğsümden çekiyorum ben bu bilgileri heybeme koydum

Ben ebeyi dinledim videosunu kendisi de doğum yapmış ayva çekirdeği jeli ile zeytinyağı öneriyor göğüs yaraları için
Evet ayva çekirdeği jelinide soylemişti unutmusum. Banada hatırlatmıs oldun cok sağol Ayvayı kışın buluruz diye genel bilgi gibi düşünmediğim icin aklımda direk zeytinyağı yer etmiş bi de sanki gercekten yağ oldugu icin daha etkili olacagını düşündüm. Yumuşatma iyileştirme açısından. Ama o jelinde etkisi olmasa söylemezlerdi.

İnternetten baktım gül suyu da eklenirse çekirdeklere nemlendirici etkisi oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…