Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ne kıymetli memen varmış diyeceksiniz şimdi ama bence hep acıyan bir organ zaten adet olduğumda olmadan önce falan da çok acırdı hep hiç kıyamıyorum memişlere 😝😝😝

Almadım canım onda da çok kararsızım gümüş mü silikon mu. Silikon daha organik geliyor gümüş sanki acıtırmış gibi 😂😂
Gümüşün iyileştirme özelliği varmış. Çoğu arkadaşım kullandı. Anne sütü ile silip onu kapatıyorlardı. XL bedenini alın diyorlar. Bi bak onlara da, hangisi aklına yatarsa.

Biz nasip olursa Eylül ilk haftası gibi tatile çıkmayı düşünüyoruz o zamana 6 aylık olsak. Ben de galiba 68-70 kilo civarında olurum. Göğüslerim büyük değil ama. 40 mı alsam 42 mi kararsızım.
En güzeli ikisini de sipariş edip olmayanı iade etmek. Hijyen bandı var zaten. İade edilebiliyor. Bir de lcw den hamile mayosu sipariş etmiştim henüz gelmedi o. Onu da deneyince bilgi veririm 👍🏻

Ne kıymetli memen varmış diyeceksiniz şimdi ama bence hep acıyan bir organ zaten adet olduğumda olmadan önce falan da çok acırdı hep hiç kıyamıyorum memişlere 😝😝😝
Ben de memişlerden aşırı huylanırım. Emzirme fikri bile tuhaf geliyor. Emzirmek çok istiyorum ama göğüs uçlarım aşırı hassas. Çok acıyacak gibi geliyor, ondan tüm tuşlara basacağım nasipse

Gümüşün iyileştirme özelliği varmış. Çoğu arkadaşım kullandı. Anne sütü ile silip onu kapatıyorlardı. XL bedenini alın diyorlar. Bi bak onlara da, hangisi aklına yatarsa.
Onu kapatıyorlar ve sütyene kıyafete değmiyor amaç o di mi. Peki sütyen olmasa da o memeyi tutuyor mu?

Ben 999 ayar olanı aldım saf gümüş diye geçiyor. Bunun boyları yoktu. Ama bunun tam olarak neyi kapatması gerektiğini bilmiyorum ucunu mu sadece? Tüm kahverengi bölgeyi kapatmıyor çünkü zaten kafam kadar oldu o kahverengilik kapatabilen bi bedeni yoktur

Ben de memişlerden aşırı huylanırım. Emzirme fikri bile tuhaf geliyor. Emzirmek çok istiyorum ama göğüs uçlarım aşırı hassas. Çok acıyacak gibi geliyor, ondan tüm tuşlara basacağım nasipse
Kız al benden de o kadar. Bazen bende mi tuhaflık var diyordum cidden emzirme olayını böyle büyülenerek anlatıyorlar ya acaba hiç acı hissetmiyorlar mı içleri gıcıklanıyor mu falan diye düşünüyorum dinlerken 😂

Ben 999 ayar olanı aldım saf gümüş diye geçiyor. Bunun boyları yoktu. Ama bunun tam olarak neyi kapatması gerektiğini bilmiyorum ucunu mu sadece? Tüm kahverengi bölgeyi kapatmıyor çünkü zaten kafam kadar oldu o kahverengilik kapatabilen bi bedeni yoktur
Ben de ebebek ten 999 ayar olandan aldım. Sanki onun xl si de vardı. Ama şimdiden göğüs ucunun büyüklüğünü kestiremedigim için normal boy aldım ben. Gerekirse xl de alırım yapacak bir şey yok. Yeterki sorun yaşamayalım.

😃 O kadarını yapmayız ama azıcık simartabiliriz gibi geliyor 😊
Canınız ne istiyorsa onu yapın valla 🥰 Bu isimli hastane çıkışları ile fotoları videoları falan da hatıra olarak kaldırmak için çok tatlı bence 🥰 Beni ne kadar düşünmüş önemsemiş hevesle beklemişler demezler mi ileride 🥹

O benim gibiler için üretilmiş işte 🥲 Benim büyüdü dediğim kahverengi kısım bozuk 1 lira kadar 🥲🥲🥲

Benimki de kafam kadar oldu, iki sene önce almıştım, hiç bu haline denemedim neresini kapatıyor diye 😅 sanırım ucunu muhafaza etse yeter içinde.

Sütyenle tutuyor bence. Evet çamaşıra temas etmiyor, tahriş artmıyor, bi de anne sütü ve gümüş onarıyor diyorlar.
Tamam canım şu an anladım. Ben sütyen hiç takamam zannediyorum yani normalde de nefretlik sütyen benim için 😂 Ama herhalde ondan da kaçış yok 😂

Benimki de kafam kadar oldu, iki sene önce almıştım, hiç bu haline denemedim neresini kapatıyor diye 😅 sanırım ucunu muhafaza etse yeter içinde.
Valla çirkinli bişi aynaya bakınca gözüme garip geliyo memiktolarım, dram snfkf ucu yara olan tarafsa orasını kapasa yeter herhalde ya zaten kenarları kesmez

X