Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
yorulunca oluyor haklisin cunku sabah kalkinca hic sertlesme yok cok rahat karnim. gun ici yavas yavas basliyor bilgisayarin basinda otururken yururken merdiven cikip inerken aksam yatarken de zirve yapiyor genelde

Son düzenleme:
Kızlar benim doktor karnın taş gibi olursa ve on dakika aralıklarla sancılar gelirse beni ara demişti. O zaman doğumdan şüpheleniriz dedi. Taş gibi olmasına , sancı eklenirse aklınızda olsun. Onun dısında ara sıra sertleşmesi yorgunluktan ya da magnezyum almamaktan oluyormuş S seydaseydas

sanci hic yok ben de okuyorum da karin sertlesmesini sanci eslik etse endiselenirdim. Yorgunluktan sanirim.

Oy canım benim hepimiz çok güzel hamiş annişiz yeter ki sağlıkla doğuralım napalım olsun herşey yavrularımız için

Bebiş kıyafetlerini yerleştirmeye yıkamaya başlayan var mıııı ben heyecandan gece uykularımı katlettim
29.haftadayım kıyafetlerini yıkadım toz vs olmasın diye hurçlara kaldırdım şimdilik. Sadece ütülemesi kaldı onu da işten kalan vakitte yavaş yavaş yapacağım. Ailemden oldukça uzakta yalnızım o yüzden en azından temiz olsunlar diye erken yaptım Yoksa 32 veya 34ten sonra falan yapılabilir bence

Allah yardımcınız olsun. Ben de bi haftadır taşınıyorum. Canımız çıktı yardım eden de yok. Mecbur herşeyi kendimiz yaptık. Çok zormuş. Benim de karnım taş gibi oluyor doktora sorucam diyordum demek yorgunluktanmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…