Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Doğum öncesi ve sonrası zeytinyağı
Doğum sonrası anne sütü veya zeytinyağı

Kuzum o daha kötü kokmuyor mu? Bebek krem yüzünden memeden uzaklaşıp zeytinyağına yanaşır mı sence
Benim annem her şeye anne sütü önerir, gözün mü ağrıyor 1 damla anne sütü, bebeğin kulağı mı ağrıyor 1 damla anne sütü. O yüzden memede de anne sütünün yararına inanıyorum ama Zeytinyağı için aynısını soracaktım ben çok zor alıştım mesela kokusu çok ağır geliyor bana

Ben prima aldım koydum kenara. Ama prima büyük geliyormuş yeni Doğan'a, Sleepy al dediler şimdide bana.
Görümcem de bunu önerdi şimdi canım. Prima zaten İsrail ürünü diye almadık hiç dedi. Bundan da çok memnun kalmışlar fiyatı da daha uygun bakınca ama erken almalık kadar bir kar da yok bakınca. 50 lira oynuyor yani 5 ay evde beklediğine değecek mi

Eklentiler

• IMG_2700.png
    165,9 KB · Görüntüleme: 37
Çok güzel ve çok rahat görünüyor ben çok beğendim canım. Ben M alıyorum normalde ama L alayım o zaman di mi sıkmasın..
Benim boy 170 kilom şu an 81 kg. 48 beden sipariş verdim biraz bol oldu yani 46 beden de olurmuş. Ama benim göğsüm normalde de 90b idi şimdi 100b oldu. Burdan çıkarım yapabilirsin belki diye düşündüm

Sanırım önceden sürünce göğüs ucu hassasiyetini azaltıyo bi nevi güçlendiriyor sanırım
Hımmm anladım canım. Aslında bu da ayrı bir konu başlığı benim için. Benim meme uçlarım bazen var bazen yok eskiden herkesin de böyle sanardım ama sanırım kimisinin hep var. Olmayan meme ucu yara olur mu

Değer değer bulunsun al koy bi tane kenara. Ben de Sleepy alayım bir de. Şimdi değil ama. Kart bitik, kart perişan.

Olmayayan meme ucuyla çok güzel emziren arkadaşlarım oldu. Yara oluyor ama kuzum. O kremleri bir ay önceden kullanmak şart gibi. Kaçış yok

Benim boy 170 kilom şu an 81 kg. 48 beden sipariş verdim biraz bol oldu yani 46 beden de olurmuş. Ama benim göğsüm normalde de 90b idi şimdi 100b oldu. Burdan çıkarım yapabilirsin belki diye düşündüm
Biz nasip olursa Eylül ilk haftası gibi tatile çıkmayı düşünüyoruz o zamana 6 aylık olsak. Ben de galiba 68-70 kilo civarında olurum. Göğüslerim büyük değil ama. 40 mı alsam 42 mi kararsızım.

Anladım o zaman desteksiz alırım yine o daha rahat Çünkü ya
Bende bu emzirme sütyenlerinden almayı planlıyorum dogum öncesi giymeye baslayabilirsin dedi ebe önermişti.
Dagi Beyaz Balensiz Penye Emzirme Sütyeni Fiyatı, Yorumları - Trendyol Emzirme sütyenlerindede bunu cok övüyorlar.
Galiba bınun demiri yok. İstersen sende bunlardan bak. Ya da buna muadil olacak baska birşey bakabilirsin bu mantıkta olması dogum sonrasındada işini görür

Olmayayan meme ucuyla çok güzel emziren arkadaşlarım oldu. Yara oluyor ama kuzum. O kremleri bir ay önceden kullanmak şart gibi. Kaçış yok
İnşallah darısı başıma o zaman Bir kere daha bunu konuşmuştum bu grupta sonra rüyamda gördüm meme ucu olmayınca delikler de olmuyormuş süt çıkmıyormuş falan sıka sıka acıtıp yara yapıyorduk İnşallah yine görmem. Ben de alırım son aya girmeden o zaman canım. Ev zaten aşırı sıcak şimdiden almıyorum kremleri falan

Kuzum o daha kötü kokmuyor mu? Bebek krem yüzünden memeden uzaklaşıp zeytinyağına yanaşır mı sence
Bebek kremleri ordaki kanalları tıkıyormus temizlesen bile. Zeytinyağı doğal emiliyor.
Zeytinyağını göğüspedine sür oyle kalsın 30 dk. Bakım yapıyor memene sonra cıkar. Bunu sürekli yapın diyorlar. Dogum önceside baslayabilirsin istersen. Cunku goğus ucu çatlaklarıda olusuyor. Ona cok iyi gleiyormus. Dogumdan sonrada aynısını anne sütüyle yapın. Sonra emzirin kızlar. 30 dk memişlere bakım

Çok tatlıymış. Ben de isimli düşünüyorum. 4 yıldır uğraşıyorum ben tüp bebek ile, Bi isimli hastane çıkışı almayayım mı Di mi ama

Anladım canım doğumdan önce zeytinyağı ile bakım doğumdan sonra sütle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…