Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ben de not ettim canım hepsini. Zeytinyağını iyice ısıtıp asidini çıkarıp soğuyunca sürmeyi söylemişlerdi bize de gebe okulunda. Çok hassas dönemlerinde o bile yakar yoksa dedi ebe.

Derken ebebekten tüm bebek bezlerine %30 bildirimi gelmiştir napıcaz şimdi eşim bile kullanır diyorsan al dedi erkenden bez alınmaz diyen eşim
ekonomik değil mi baksanıza bi
Amazonda daha uyguna denk geliyo tanesi 4,8 tl haberşmiz olsun 70 liside 350 tl gibi bişeydi

Ben gebelikte kendimi çok saldım, canım hiçbir şey yapmak istemiyor açıkçası bakıma dair. Serum, maske günde 2 yüz yıkama jeliyle masaj yapmadan uyumazdım şimdi yüzümü zor yıkıyorum valla ajfkdksk ama duştan sonra kremlenmezsem benim de çok geriliyor cildim, bir de genetik olarak ne yazık ki çatlağa çok meyilliyim o yüzden karnımı nemlendiriyorum devamlı. Çok erken çıktı bir de benim göbüş

Aynen benımde öyle ya hamile olmadan önce bile uçlarına dikkatlı dokunurdum şimdi kreö sprerken taöpon hareketlerle sürebiliyorum bende gögüs için ne bar ne yok aldım yaşamcı gögüs ucuda aldım gögüsümün boyutuna uygun almadıysanız alın bencee

Bebek bezlerinin en ucuzu hep Trendyol ve Hepsiburada canımlar. E-bebek ve Amazon tam indirim değil, Sleepy bio natural alacağım ben muhtemelen indirimde tanesi 2.70’e falan geliyor. Daha ucuzunu görmedim hiç. Yerim olmadığı için bez almıyorum şimdilik 3 ay sonra max 100 lira zarar ederim herhalde, bir de pişik ihtimaline karşı stok yapmayacağım. 150 tane falan yapıştırır geçerim, bebek bakım örtüsü stoğu yaparım ama.

Alıyom bunları offff ajfksjdks alayım mı…. Çok uygunlar…..

Eklentiler

• IMG_4224.png
    266,6 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_4223.png
    245,6 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_4222.png
    301,8 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_4221.png
    271,1 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_4219.png
    256,8 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_4218.png
    200,4 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_4217.png
    275,3 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_4216.png
    302,3 KB · Görüntüleme: 49
Bu gerçek bir indirim mesela, hemen hemen her gün kontrol ediyorum ben

Slepye bakmadım ama primada uygun ve gerçek indirim amazonda amazonun kendi sattığı ürünlerde gerçekten çok iyi indirimler oluyo şuan prime indirim indirimleri var
Trendyolda indirimde 1050 olan ürün amazonda 899 tl ben evime toplu deterjan vs de alıyorum mutlaka bazın amazonada bence
Amazondan gönderilen ürünler neredeyse1 günde teslim ediliyor ve müşteri hizmetleri çok iyii

Bizim Burda bez fabrikasında çalışan biri var dediki bize baby turco ile sleppy aynı malzeme aynı yerde üretiyoruz hiçbir farkları yok kalite olarak falan dedi acaba cidden öyle bir şey var mıdır gerçi adam niye yalan söylesin ki

Memiş konusunda çok huyluyum ben ya, gümüş kapak kuzenimden gelecek ama hangisi işe yarar bilmiyorum. Hepsini almak mantıklı mı onu da bilmiyorum. Normal doğumdan hiç korkmuyorum meme yarasından korkuyorum ya, en etkili krem Badger’in meme kremiymiş ama üretilmiyor artık. Bir ümit arada bakıyorum ama no. Her tuşa basasım var

Ben de çok seviyorum Amazon’u, kesinlikle en güvenilir olan uygulama bence. Prima hiç takip etmedim çiçeğim, gözüm hep Sleepy’de o yüzden ne desem yalan olur. Goon, Sleepy ve Molfix baktım hep. Sen Prima’yla mı başlayacaksın?

Prima ile başlarım ama goon ude çok öneriyolar primayla muadil diyolar onuda merak ediyorum denerim kesin onuda bebişin durumuna göre ilerlerim çok bez stoklamıcam aama ilk ay yeticek kadar alsam yeter

Prima ile başlarım ama goon ude çok öneriyolar primayla muadil diyolar onuda merak ediyorum denerim kesin onuda bebişin durumuna göre ilerlerim çok bez stoklamıcam aama ilk ay yeticek kadar alsam yeter
Doğallık konusunda Sleepy daha çok içime sindi benim, bir de ürünlerinden çok memnunum onunla başlayacağım. Sızdırma vs gibi sıkıntı yaşarsam ben de değiştiririm ama Prima’dan memnuniyet yüksek

Doğrudur, fiyatları da benzer zaten. Onda da memnuniyet yüksek ama Sleepy daha popüler sanırım o yüzden daha çok tercih ediliyor. Ben ıslak mendilleri ve temizlik bezlerinden çok memnun olduğum için ona yakın hissettim. Sen ne marka alacaksın?

Çok geçmiş olsun, havalar da sıcak ishal, kusma da eklenince dayanılmaz olur. Bol sıvı almak lazım. Hareketlerini net hissetmeye başlayınca biraz rahatladım ben. Sürekli elim karnımda dışardan anlaşılacak mı diye

Ben de Molfixten ilk ay yetecek kadar alıp sonrasında alerji durumuna göre ilerlemeyi düşünüyorum.Molfix sebebim de kardeşimin cildi de çok hassastı Prima falan hep alerji yaptı Molfixten başka kullanamadı aklımda o yüzden hep o kalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…