Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ben meme başını yoğun uyarının kasılmalara sebep olabileceğini okumuştum dediğim gibi, ben de devamlı kitap okuyan biriyim ama hiçbir yerde memeyi biraz sıkan sütyenin erken doğuma neden olabileceğini okumadım ama araştıracağım teşekkür ederim. Kremlerin çok iyi gelmediğini ben de okumuştum, gümüş kapak en güzeli gibi sanki.

Cok gecmis olsun yanigin ilk aninda yumurta aki cok iyi geliyo
otuzaazkala yumurta akı evet. Sarı kantorun yağıda iyi geliyor. Hatta bebeklerde pişiğede iyi geliyor. Alım elinizde bulunsun yara yanık pişik cilt alerjileri vs baya iyi geliyo. Ben bu yaz sarı kantoran çiçeğinden yağını yaptım koca kavanoz bebiş için.

Bu arada gümüş kapak aldın mı canım. O kapaklar da önemli. Silikon kapak da öneren var ama ben gümüş almıştım
Bendeki de bu. Orangegreysky outoffit Silikon olanlarında 1-2 çeşidi var bi süt toplayan hazneli, birde haznesiz. Bebek yeni doğdugunda ucu filan cıkmamıs olursa ya da ucunu acıtıyorsa koruyor memeyi rahat kavramış oluyor haznesiz olanda bunuda eğitimde önermişlerdi

Eklentiler

• 85C3B74B-75F7-4C7B-B8C2-EA99BB918539.png
    239,4 KB · Görüntüleme: 24
  • 9FE183FB-D8B5-42FB-A2AF-56EA6F6E6C54.png
    626,7 KB · Görüntüleme: 22
Benimde eşim bıgun geldi anadolu sigortanın dogum paketi oluyormus 26bine dedi. Şaşırdık cünkü biz arastıddıgımızda sordugumuzda olmuyor demişlerdi. 1-2 farklı sigorta soylemişlerdi. Biri bizim ilde gecen hastane yoktu hepsi istanbuldaydı en yakını kadıköydeydi. Diğerinede 65bin demişlerdi. Şuan bize cok ilginç geldi. 2 hafta önce eşi doğum yapanniş arkadaşı söylemiş. Bizimde sağlık sigortanımız anadoluda var. Ama gebelik kapsamı yaptırmamıstık. Simdide eklenebiliyor gibi birşey demiş arkadası ama bilemedik var mı ki öyle birşey?

Hoffff e-bebek indirimi çok iyi, aldıklarımı da çok beğendim. 8 ürün attım sepete 1100 tl oldu çok uygun, alsam mı almasam mı çok kararsız kaldım ya. Sms onayı geldi napsam bilemedim, 130-160 arası tulumlar ama hep patikli. Ne diyorsunuz?

Bende 2 sigorta var. Biri Allianz tamamlayıcı biri Anadolu tamamlayıcı. Allianz’da doğum paketi yok Anadoluda var, geçen yıl 12 bine bu yıl 16 bine yeniledik. 10 muayene hakkı var, şeker yüklemesini dahi kapsıyor sadece perinatoloji yok içinde. Yeni kullanmaya başladım ben çok memnunum tavsiye ederim

Yükseğiz şöyle ya, altımızda giriş dışında 1 kat daha var ankaranın yükseltili bitki örtüsü sayesinde 1.kat sayılsak da 2 bile olur. Benim kişisel korkum o

Kızlarr benim de canımı sıkan şey kedinin kumu. Hep eşim temizlerdi şimdi cumartesiye kadar yok evde mecbur kendim temizlicem, hiç temas etmezsem falan sorun olmaz dimi
Maske tak eldiven tak bir sorun olmaz canım zaten kedilerimize çiğ et vermiyoruz dışarıyada salmıyoruz o virüsün olma ihtimali 100 bin birdir

Çok yoğun masaj yaparak sürmeyin diyor, ben de birkaç saniyede yedirip sürüyoruö biooil’i. O kadarcıktan bir şey olmaz yav bence
Yok yahu niye masaj yapalım Zaten duştan çık karnına kalçana memelere yağ sür, koluna bacaklarına nemlendirici sür, saçına taranabilmesi için krem sür, ayaklarına topuklarına krem sür, yüzünü nemlendir derken var ya duştan daha çok zaman geçiyor ve sanki geri kirleniyor vücut Ama cildim o kadar kuru ki bu rutini yapmazsam pul pul dökülür

Not ettim canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…