Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 28 45,2%
  • erkek

OY: 33 53,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    62
cybex benim de çok beğendiğim bir bebek arabası bende onu alacağım gibi duruyor. Her modeli kullanışlı mı acaba?
Pockit hariç hepsi çok iyi bence, pockit gerçekten oyuncak gibi 1 yaşında bebek bile tam yatamıyor. Libelle güzel ama tam yatış yok, bence bebek için çok konforlu olmaz ama büyüdükten sonra rahat edebilir

Eki Görüntüle 3445831 Eki Görüntüle 3445832
Hanımlar eltim şundan göndermişti bana yazmıştım ya. Baya sevmiş onun bebeler. Araştırdığımda ana kucağı gibi geçiyor ama bu babybjörn modeline de ihtiyaç var mıdır çok aynı sistem değil gibi
Bunda hep yatış pozisyonunda olmuyor mu, bebeler darlanıyor yatmak istemiyorlar genelde. Oturur pozisyonda etrafı izledikleri için sıkılmıyorlar babybjörn tarzı ana kucaklarında

Bunda hep yatış pozisyonunda olmuyor mu, bebeler darlanıyor yatmak istemiyorlar genelde. Oturur pozisyonda etrafı izledikleri için sıkılmıyorlar babybjörn tarzı ana kucaklarında
Yok canım dik de duruyor da babybjörn gibi bi pozisyon değil. Kayınvalidem gidince açıp atayım fotoğraf. Kayınvalidem o diğer ana kucağından da alalım bu yetmez dedi de emin olamadım

Yok canım dik de duruyor da babybjörn gibi bi pozisyon değil. Kayınvalidem gidince açıp atayım fotoğraf. Kayınvalidem o diğer ana kucağından da alalım bu yetmez dedi de emin olamadım
Bi fotoğraf at aynen bakalım. Ama bu çok iş görür, çok bebekken park yatağı kullanmayıp bunu bile kullananilirsin fik fik taşınır her yere veya salonda falan durur. Ne ilgili kayınvaliden var anam ajdksjsj

Bi fotoğraf at aynen bakalım. Ama bu çok iş görür, çok bebekken park yatağı kullanmayıp bunu bile kullananilirsin fik fik taşınır her yere veya salonda falan durur. Ne ilgili kayınvaliden var anam ajdksjsj
Eltimin 2 bebesi hiç park yatak kullanmamış ya hep bunda yatmışlar. Küçük olan 7 aylık mı oldu öyle bişi artık kullanmıyor diye bana verdiler 😅

Sorma tüm evi temizledi dip köşe, doğuma kadar gider bu dedi🥹

Eltimin 2 bebesi hiç park yatak kullanmamış ya hep bunda yatmışlar. Küçük olan 7 aylık mı oldu öyle bişi artık kullanmıyor diye bana verdiler 😅

Çok iş görür bu. Aşko Mamma al aklın kalacaksa incecik bir şey zaten yer de kaplamıyor, gittiğin her yere götürürsün. Heheh anlaşabiliyorsanız ne güzel

cybex benim de çok beğendiğim bir bebek arabası bende onu alacağım gibi duruyor. Her modeli kullanışlı mı acaba?
Ben çift yönlü konusuna çok takıldığım için gidip bir baktım easy twist s modeline ama çok küçük göründü gözüme, sanki bir süre sonra çocuğun dizden aşağısı hep bi sığmayacak gibi. Kabin olup da çift yönlü olan başka bir model bulamadım.

Aa sürmüş müydün çok ağır mıydı
Yok beybi sürerken hiç ağır değil ve az yer kaplıyor bence. Bir de koldan dönen model çok çok az halbuki çok önemli, rüzgar/güneş gelse bebe içindeyken oturma ünitesinin yönünü nasıl değiştireceksin çok saçma. Bana biraz ağır geldi sadece 11 kiloydu sanırım ama ben iki tane yoğurt poşetini aynı anda taşıyamıyorum bu konuda bi kıstas değilim yani ahfksksk

Kızlar merhaba eylül annelerinden geliyorum. Konularımızla alakasız birşey soracağım. Ben 10 haziran sabahı sağ tarafımdan yüz felci geçirdim bugün 20.günüm hala kaşım oynamıyor gülemiyorum. Gözüm daha iyi kapanmaya başladı ama sadece bu kadar. Çok şükür emarda falan birşey çıkmadı. 9 gündür de fizik tedavi alıyorum. Daha önce başına böyle bişey gelen ya da etrafında şahit olan var mıdır varsa ne kadar sürelerde iyileşme görüldü yazar mısınız moralim çok bozuk etkiliyor insanı 3 haftadır evden dışarıya hastane hariç çıkmıyorum :KK43:
Ben evlenmeden önce geçirmiştim ailemden de birçok kişi geçirdi ortalama 1 ayda geçti ben biraz fazla stres yapıp çok üstüne düşmüştüm fizik tedavi akupunktur falan o yüzden geç düzeldi çünkü fazla uyaran verildi bi doktor %115 iyileşir buseferde tekrar kayma olur dedi ölede oldu ama yinede oda iyileşti ama üzerine düşmeyen ailemden geçirenler 1 ay içinde iyileşti çok geçmiş olsun mr da sorun yoksa geçicektir

Ya maşallah kayınvalideye benimki para verecek normalde bebek arabası için bana diyorki son ay alsanız bence daha iyi ama dedim iki katı olur fiyat o zamana olsun farketmez diyor anladım ki başka öncelikleri var bende dedim biz kredi kartına taksit yaparız siz aylık ödersiniz nasıl olur heh o zaman çok iyi olur diyor anladım hemen tık diye para veremeyeceğini 😅 normal de çok hevesli olur kendini geri çekiyor meğersem motor falan almışlar mutfağı yaptıracak onun hesabını yapıyormuş

Yok beybi sürerken hiç ağır değil ve az yer kaplıyor bence. Bir de koldan dönen model çok çok az halbuki çok önemli, rüzgar/güneş gelse bebe içindeyken oturma ünitesinin yönünü nasıl değiştireceksin çok saçma. Bana biraz ağır geldi sadece 11 kiloydu sanırım ama ben iki tane yoğurt poşetini aynı anda taşıyamıyorum bu konuda bi kıstas değilim yani ahfksksk
Evet ya ben kabin alayım zaten 6 ay bize baksa yeter ona da puset kullanırız falan diyodum da arkadaşım da öyls dedi rüzgar güneş geliyor dönmesi lazım dedi.
Ya maşallah kayınvalideye benimki para verecek normalde bebek arabası için bana diyorki son ay alsanız bence daha iyi ama dedim iki katı olur fiyat o zamana olsun farketmez diyor anladım ki başka öncelikleri var bende dedim biz kredi kartına taksit yaparız siz aylık ödersiniz nasıl olur heh o zaman çok iyi olur diyor anladım hemen tık diye para veremeyeceğini 😅 normal de çok hevesli olur kendini geri çekiyor meğersem motor falan almışlar mutfağı yaptıracak onun hesabını yapıyormuş
Yok kuzum ben çok şükrediyorum ya tırnak makasına kadar düşünmüşler, 5 sene bakar mısın desem bakar çok düşkün çocuklarına torunlarına sağ olsun. Sen de boşver siz kendiniz toplayın her şeyi ona göre davranırsınız ileride de

Kızlar bende cybex easy twist
İnglesina electa
Easywalker jackey xl arasında kalmıştıhepsibi denedin electa yı eledim
Ama tek yön isterseniz jackey xl deneyın otomatik katlanıyo dev gibi tekerler muhtesem bi süspansıyon vs ama easy twistle arasında kaldım açıkcası çift yön istermiyim ilerde diye
Kıyslamam gerekirse Easy twist biraz zahmetli kapanıp açılıyor jackey e göre
Easywalker jackey tek yönlü tercih edersem kesinlikle denediğim tüm arabaları sollar geçer
Ama bakalım yabd den getirebilirsem easy twistin bej rengi çıktı gönlüm onada kayıyo
Bu arada ben doona alcam 1 yaşa kadar tüm çevrem puset alacagına onu al diyo pratiklik açısından ama maliyetli tabi ben tüm arabaaları turtdışından alıcam o yüzden tek araba alıyomuşum gibi olacak maliyet türkiyeye kıyasla
Not doona isteyenler ingiltereden tanıdığınız gelecekse inanılmaz uygun orda 270 pound siyah rengi
Burda 27 bin falan doona 😵

X