Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 27 44,3%
  • erkek

OY: 33 54,1%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    61
cinsiyeti öğrenince hemen bi bebek mağazasına gittik eşimle:)

bu bebek arabalarına baktık. cybex diye bir marka gördük, güzel görünüyordu. biliyor musunuz markayı kızlar? nasıldır acaba
hellooo, sağlamlık ve pratiklik açısından en iyi markalardan biri. Bugaboo, Stokke, Cybex bayağı öne çıkan markalar. Ben Cybex tercih ettim, büyük bir araba istiyorsanız Balios’a bakabilirsiniz, ben pratik ve az yer kaplaması açısından eezy s twist aldım. Bu bütçeyi ayıran birçok kişi bu marka ve modeli önerdi ❤️

Tilililili hayırlı olsun. Bebek arabasına tik atınca bayağı rahatlıyorsun ahfksks ne kadara aldın bir de hangi renk?
Canım babymall mağazada 18di. Benim eve uzak taksiyle gidiş 400 tutuyor, git gel 1000 TL gidecek. Trendyolda 20ydi indirimle, gri alayım derken baktım kahverengi olan modeli flaş fırsata girmiş 1 tane ürün olarak 19a onu aldım

Canım babymall mağazada 18di. Benim eve uzak taksiyle gidiş 400 tutuyor, git gel 1000 TL gidecek. Trendyolda 20ydi indirimle, gri alayım derken baktım kahverengi olan modeli flaş fırsata girmiş 1 tane ürün olarak 19a onu aldım
Hadi bakalım memnun kalırsın umarım canım hayırlı olsun bende diyorum keşke yurtdışında tanıdık olsa da cybex getirtsek benim kuzen öyle buldu 25 lik arabayı 5 bine getirtmişti geçen yıl onu duyunca burda verdiğimiz paralara acıdım

Hadi bakalım memnun kalırsın umarım canım hayırlı olsun bende diyorum keşke yurtdışında tanıdık olsa da cybex getirtsek benim kuzen öyle buldu 25 lik arabayı 5 bine getirtmişti geçen yıl onu duyunca burda verdiğimiz paralara acıdım
Biz de yurtdışından aldık, neredeyse yarı fiyatına geliyor gerçekten. Eşim hatta alamazsam Dedeağaç’a arabayla gidip alırım demişti 😂

Siz burda bebek arabası besik falan konuşurken benim bebe'ye aldığım tek şey😂😂😂. Bı bebek eşyası olsun evde dedim😬
O kadar bim indirimini takip edip, cuma günü gelince unutup, bugün tek alabildiğim katlanan küvet oldu 🤣🤣 olsun birer birer yapıcaz bebişlerimizin çeyizini

Eklentiler

• IMG_20240629_202932.jpg
    IMG_20240629_202932.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 42
Biz de yurtdışından aldık, neredeyse yarı fiyatına geliyor gerçekten. Eşim hatta alamazsam Dedeağaç’a arabayla gidip alırım demişti 😂
Vizem yok olsa gitmistim coktan. :KK43: gitti bi srkadasim ama gittigi yerde yoktu . Cok asiri yakin kimse de yok oyuzden istemiyorum yoksa kardesimin esinin teyzesi eylul de gelecek ama tanimadigim insanlardan da rica edemiyorum😔

Vizem yok olsa gitmistim coktan. :KK43: gitti bi srkadasim ama gittigi yerde yoktu . Cok asiri yakin kimse de yok oyuzden istemiyorum yoksa kardesimin esinin teyzesi eylul de gelecek ama tanimadigim insanlardan da rica edemiyorum😔
Kendi araçlarıyla geliyorlarsa hiç sorun olmaz aslında ❤️ ama haklısınız çekinmekte tabi :/ nerede kalıyorlarsa oraya sipariş veriyorsunuz gidip almanıza gerek yok. Benim eşim öyle yapmıştı

Bu arada Dolap uygulamasında yurtdışından getiren güvenilir satıcılar var, oraya da bakabilirsiniz
Ya onlar pahali satiyor arada 3-4 binlik bir fark var en azindan taksitle alirim hahaha . Gerci agustosa kadar stok yok belki ben de oyle bakabilirim. Arabayla kimse gelmiyor artik herkes ucakla. Sen anakucagi aldin mi peki?

Ya onlar pahali satiyor arada 3-4 binlik bir fark var en azindan taksitle alirim hahaha . Gerci agustosa kadar stok yok belki ben de oyle bakabilirim. Arabayla kimse gelmiyor artik herkes ucakla. Sen anakucagi aldin mi peki?
Almadım, bir arkadaşımızda tam yatan model varmış onu verecek. Ama vermeseydi en ucuzunu alırdım, 4500 tl en basic modeli gayet yeterli bence. Adaptörüyle yağmurluğunu aldım ama, bu arada kabin boy olmasına rağmen çok çok hafif ve ufak değil. Travel-kabin arası bir boy gibi, garip 😂 çok küçük bir model isteyen birine hitap etmez bence.

cybex benim de çok beğendiğim bir bebek arabası bende onu alacağım gibi duruyor. Her modeli kullanışlı mı acaba?

images (41).jpeg
images (42).jpeg

Hanımlar eltim şundan göndermişti bana yazmıştım ya. Baya sevmiş onun bebeler. Araştırdığımda ana kucağı gibi geçiyor ama bu babybjörn modeline de ihtiyaç var mıdır çok aynı sistem değil gibi

X