Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 25 43,9%
  • erkek

OY: 31 54,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,8%

• Ankete Katılan
    57
sağol canım ya . ama tansiyon düşüklüğü için korkma yüksekliği çok kötü ama düşüklük genellikle normal diyorlar. umarım diyetle şekeri düşürürüm bende . normalde diyet yapmaya alışkınım ama hamilelikte çok zor geliyor düşüncesi bile. :KK70: zaten yemek yapmaktan midem bulanıyor
Bende şekere düşkünüm mesela şeker yüklemesinde çıkacak gibi geliyor banada😀 onun harici bir sıkıntım yok😀 umarım çıkmaz kuzumm ya zaten yediğimiz şeyler sınırlı amann allah korusun🥹

Bende aşırı kalça ağrısı var kızlar ya. Daha önce demiştim bende bel düzleşmesi vardı doktor fıtık olduğunu sanmıyorum ama bi spora başla geçmezse gel mr çekelim demişti, geçti gibi olunca gitmemiştim. Şimdi kalçama vurunca acaba mı diyorum, yürütmüyor bile :KK43:
bebek baskı yaparmış canım buda ağrıyı tetikliyor bendede fıtık var. ama çok şükür ağrım olmadı gün içinde yürüyüş yap oturuş pozisyonunu hep değiştir. bel desteği muhakkak kullan . ben bel desteğine fıtık olduğumu öğrendikten sonra kullanmaya başladım çok faydasını gördüm

Benimde eşimin kuzeni gelmiş bize gelmek istiyormuş hatta kalmak istiyormuş 😏 normalde baş üstüne ama benim tansiyon oynuyor ve evde sereserpe geziyorum şort askılı (ev yanıyor benim) eşin anlatırım durumu kabul edemeyiz dedi bi de yarın dgs ye giricem (tüm arkadaşlarım bana dua edebilir mi 😍) dedi artık ben birşey demeden sevindim doğrusu 😬

Bende şekere düşkünüm mesela şeker yüklemesinde çıkacak gibi geliyor banada😀 onun harici bir sıkıntım yok😀 umarım çıkmaz kuzumm ya zaten yediğimiz şeyler sınırlı amann allah korusun🥹
şeker işi sıkıntılı . umarım çıkmaz hiç birimizde . hemen tedbirimi almam gerekiyor umarım anlık bi yükselmedir :) bide ben meyve hariç tatlı o kadar az yedim ki bu süreçte . nasıl çıktı anlamadım .

şeker işi sıkıntılı . umarım çıkmaz hiç birimizde . hemen tedbirimi almam gerekiyor umarım anlık bi yükselmedir :) bide ben meyve hariç tatlı o kadar az yedim ki bu süreçte . nasıl çıktı anlamadım .
Hormonlar bence direkt kuzum😏
Ne guzel abiler var yaa😂🥰
benim damarıma basar delirtirdi evlenmeden önce 😂 ama her istediğimide alırdı şimdi yiğenine başladı valla bende seviyorum kendisini😍

bebek baskı yaparmış canım buda ağrıyı tetikliyor bendede fıtık var. ama çok şükür ağrım olmadı gün içinde yürüyüş yap oturuş pozisyonunu hep değiştir. bel desteği muhakkak kullan . ben bel desteğine fıtık olduğumu öğrendikten sonra kullanmaya başladım çok faydasını gördüm
Bel desteğim de var çok rahatsız ediyor o da :KK43:

Ay benimde geceleri ayaklarımın altı yanıyor ama sağlık ocağına açlık şekerimi ölçtürdüğğmde düşük çıkmıştı o zaman aynıydı acaba tokluk şekeri farkeder mi sağlık ocağında o şeker ölçüm cihazlarından yok mudur acaba
canım açlık, 1 saat tokluk ve 2 saat tokluk testleri var. endokrin doktorum benden hepsini istemişti. henüz yaptıramadım ama bazı laboratuvarlarda kahvaltıyı bile orda yaptırıp ölçümü alıyorlar dakikası dakikasına.

ama senin zannetmiyorum ki toklukta sorun olsun, açlık iyiyse

hayatta sıcaktan şikayet eden biri olmadım, ilk kez klimayı isteğimle açıyorum evde şimdi 😀 hamilelik böyle bir şey demek

canım açlık, 1 saat tokluk ve 2 saat tokluk testleri var. endokrin doktorum benden hepsini istemişti. henüz yaptıramadım ama bazı laboratuvarlarda kahvaltıyı bile orda yaptırıp ölçümü alıyorlar dakikası dakikasına.

ama senin zannetmiyorum ki toklukta sorun olsun, açlık iyiyse

hayatta sıcaktan şikayet eden biri olmadım, ilk kez klimayı isteğimle açıyorum evde şimdi 😀 hamilelik böyle bir şey demek
Ama şey düşünüyorum mesela o gün hava iyiyse serinse bir sıkıntım yok ama eğer çok sıcak ve nemliyse ayaklarım yanıyor basınçla alakalı heralde hayatımda hiç şeker sıkıntım olmadı anne baba genetiktede yok tatlıyla aram çok yoktur illaki dondurmadır soğuk içeceklerdir içiyoruz bunlar da şekere neden olur mu acaba hiç bilgim yok

Günaydın kızlar🌸rüyamda ne gördüm😂Bebek oynamaya başlamış böyle tekme atıyor ayy dıyorum böyle de olmaz ki nasıl son aylardaymıs gibi oynuyor dıyorum 😂😂ne zaman hareket edecek bu bebe rüyalarıma giriyor😂
Yakında baslar başlar merak etme 😂 ilk zamanları güzel sonra bı basliyor bakıyorsun göbeğin bı tarafı yukarda biri asagida sanki derini delip cikacakmis gibi ahahah🤣

her gün yeni bir olay ya bu hamilelik . bir haftadır falan ellerim ayaklarım çok şişiyor ve yanıyordu şekerimi ölçtüm sabah 120 çıktı malesef . seri diyete başlamış bulunmaktayım . :KK43:
Ay benim elim ayağım da davul gibi. Yüzüğümü falan çıkardım. Ayak bileğim görünmüyor. Bende de şeker var muhtemelen 😥

X