Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 26 44,8%
  • erkek

OY: 31 53,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,7%

• Ankete Katılan
    58
Kızlar ankarada olup ayrtınılı ultrason için fiyat bilgisi alanlar yazabilir mi? Sinan tan diye bir radyologun baya güzel yorumlarını gördüm 3 bin fiyat verdi devlete gidiyorum normalde ama devlette çok incelemiyorlar gbi yorumlr okudum birde özelde yaptırmayı düşünüyorum
Ben de dün fiyat aldım çukurambar da Bi perinatologdan 3200 nakit 3600 kart dediler.

Seninki kız mıydı? Kız göbeği gibi. Benimki erkek göbeğiymiş. Ben bilmiyorum daha cinsiyeti
IMG_20240627_191956.jpg

Bilmem kuzum hiç anlamam neye benziyor

Bu da benim ki 16.haftadan 🤭
Bazı elbiseler cok şişkin gösteriyor bu da onlardan biri. Yapışan birşey giyince o kadar varmış gibi durmuyor. Ama göbüşümü cıkaran seyleri giymeyi daha çok seviyorum 😍 bende hamile kalmadan 55-56 idim. Hamile oldugumu öğrendikten sonra ilk doktor kontrolümde 58, son kontrolde (12.haftada) 66. İlk 3 ay bulantımı kesebilmek icin sürekli yedim. Ama son kontrolden bu yana iştahım inanılmaz kapandı. 1 aydır Ne kahvaltı yapabiliyorum ne aksam yemegi yiyebiliyorum. Eşimin sürekli ne yedin aramalarıyla zorla agzıma birşey atarsam o kadar. Vermiş bile olabilirim diye düşünüyorum. Sabah 2-3 ceviz attım agzıma 2 minik salatalık yedim o kadar. Aksam içinde demin dışardan atıştırmalık sipariş verdim. Yanına ayran yapıcam. 1 hafta sonra kontrolde belli olacak zaten nolmuş diye😊

Eklentiler

• 9D990269-CD29-4CE9-BC90-7CEDB6A92046.png
    9D990269-CD29-4CE9-BC90-7CEDB6A92046.png
    816,7 KB · Görüntüleme: 90
Bu da benim ki 16.haftadan 🤭
Bazı elbiseler cok şişkin gösteriyor bu da onlardan biri. Yapışan birşey giyince o kadar varmış gibi durmuyor. Ama göbüşümü cıkaran seyleri giymeyi daha çok seviyorum 😍 bende hamile kalmadan 55-56 idim. Hamile oldugumu öğrendikten sonra ilk doktor kontrolümde 58, son kontrolde (12.haftada) 66. İlk 3 ay bulantımı kesebilmek icin sürekli yedim. Ama son kontrolden bu yana iştahım inanılmaz kapandı. 1 aydır Ne kahvaltı yapabiliyorum ne aksam yemegi yiyebiliyorum. Eşimin sürekli ne yedin aramalarıyla zorla agzıma birşey atarsam o kadar. Vermiş bile olabilirim diye düşünüyorum. Sabah 2-3 ceviz attım agzıma 2 minik salatalık yedim o kadar. Aksam içinde demin dışardan atıştırmalık sipariş verdim. Yanına ayran yapıcam. 1 hafta sonra kontrolde belli olacak zaten nolmuş diye😊
Maşallah kuzum 🧿

Merhaba kızlar iş yoğunluğundan burada çok aktif olamıyorum ama gece yatmadan sürekli okuyorum🥰 bizde 15+3 olduk. Oğlum oluyor💙🧿 benımde sizler gibi sabah gobek yok, akşam yatmadan 6 aylık hamıle gibi şişiyorum🤭 birde tüp bebek ilaçlarıda hamıle kalmadan göbeğimde yağlanma yapmıstı, onunda kalıntıları var

X