Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 28 44,4%
  • erkek

OY: 34 54,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    63
Benim bebeğimin cinsiyeti daha belli olmadı. Belli olur olmaz yazacağım güzel anneler.
18. haftadayim. Kilo aldınız mı? Ben daha almadım. 7 kilo verdim zaten bulantı ve kusmalardan.

IMG20240627165032.jpg

Kızlar geldi park yatakkk. Asla kolay değil kurması çok kolay görünüyodu :KK70: kapıdan da çok zor girdi bizim yani kurdum gideyim salona götüreyim falan çok mümkün değil bence. Ama tatlı

Acıkcası benim istahım cok acıldı hem midem bulanıyordu hem yiyordum yiyebildiğim seyleri doymuyorudum zira doymuyorum hala😂 54tüm 60 oldum. Seker işi biraz sans ya cıkacagı varsa yesen de yemesen de cıkıyor ama cıkarsa mecbur diyet yapman gerekiyor takma bence kendini rahatsız hissetmiyorsan sekerin yükselirse büyük ihtimal anlarsın. Ben emzirirken cok kilo veriyordum onceki 2 bebişimde bu da oyle olursa bi sıkıntı olmaz inşallah
Aynıymışız 🙏🏼😍 benim gibi biri olduğunu görmek iyim geldi ❤

Anladım kuzum, sen kaç haftadaydın şu an? Hangimiz önce yaptırırsa bilgi verelim de kendi aramızda fikrimiz olsun Orangegreysky Orangegreysky edahandro edahandro @hermoniel :) Bu şehir adlarını boşuna yazmadık di mi ama :KK70:
Ben prof ahmet erdem de takipliyim. Ona yaptırırım ayrıntılı ultrasonu. Ben şuan doğum ücretini bile bilmiyorum 😅 hiçbirşeyi konuşmadan başladık. Tüp bebek doktorum kendisi. Yaptırınca fiyat bilgisini de veririm.

Eki Görüntüle 3444773
Kızlar geldi park yatakkk. Asla kolay değil kurması çok kolay görünüyodu :KK70: kapıdan da çok zor girdi bizim yani kurdum gideyim salona götüreyim falan çok mümkün değil bence. Ama tatlı
Ay hayırlı uğurlu olsun canım. Güle güle kulan. Araba da geldi mi? Ben park yatağı prego da alabilirim. Tam emin olamadım elele mi prego mu? Sence? Önerir misin bunu?

Ay hayırlı uğurlu olsun canım. Güle güle kulan. Araba da geldi mi? Ben park yatağı prego da alabilirim. Tam emin olamadım elele mi prego mu? Sence? Önerir misin bunu?
Sevdim canım ben bunu ya. Zaten hepsi benzer geldi benim gözüme. Bi tane oyuncağı var müzikli, kayınvalidem açtı ikimizin de gözü dolu dolu 😅 ama o kadar çantaya koy git mümkün değil bence ya da biz alışamadık henüz

Kızlar 14+3’üm bugün, karın şekliniz bu civarlarda nasıldı günü daha ileride olanlar?

benim normalde hiç göbeğim yok. şu anda da sanki aşırı çok yemişim gibi midemin üstünden başladı şişmeye ve tabii aşağı doğru bombeleşiyor. saçma ama, bebekten mi, birden çok mu kilo aldım, vallahi anlayamıyorum şekline bakıp.

Ben 12. hafta ultrasonu kendi doktorum dışında bir de Atıl Yüksel Hoca’da yaptırdım. O kadar tatlı bir doktor ki. Bir o kadar da bilgili. Tek kötü yanı yer bulmak çok sorun. Ben 21. hafta ayrtıntılı için 2-3 hafta oluyor randevu alalı, rahat alabildim.
Ben ilk hamileliğimde kendisine yaptırmıştım İstanbul’da yaptıracak olanlara kesinlikle tavsiyemdir şimdiden randevu alıp yaptırsınlar

Yaa hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın 🥰❤️ yatak yanına koyunca kaba durur mu sence 🙄
Canım yani odana göre değişir ya, ben yatağın sağında yatıyorum mesela sağına sığdıramadık bizim yatak odası küçük biraz, küçük olunca da biraz daraltıyor. Ama kaba kısmını bilemiyorum beni o kadar rahatsız etmedi

Kızlar 14+3’üm bugün, karın şekliniz bu civarlarda nasıldı günü daha ileride olanlar?

benim normalde hiç göbeğim yok. şu anda da sanki aşırı çok yemişim gibi midemin üstünden başladı şişmeye ve tabii aşağı doğru bombeleşiyor. saçma ama, bebekten mi, birden çok mu kilo aldım, vallahi anlayamıyorum şekline bakıp.
Benim normalde göbeğim vardı 78 kg ile hamile kaldım şimdi 80 81 falan çıkıyorum 15+4üm göbüşüm böyle

Eklentiler

• 37BCECC7-4A18-40D1-9E35-94DF8C62A9DB.jpeg
    37BCECC7-4A18-40D1-9E35-94DF8C62A9DB.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 81

Benim normalde göbeğim vardı 78 kg ile hamile kaldım şimdi 80 81 falan çıkıyorum 15+4üm göbüşüm böyle
Benim de böyle. Çok şişti. Aşırı gergin hissediyorum. 14+2 . 63,5dan 67,5 a çıktım. Dün akşam 69,5 dum 😅 Akşamları tartılmsyı bıraktım. Aşırı ödem oluyorum, 2 kilo oynuyor sabah ve akşam arası.

Eklentiler

• IMG_20240627_190316.jpg
    IMG_20240627_190316.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 82
X