Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 26 44,8%
  • erkek

OY: 31 53,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,7%

• Ankete Katılan
    58
Ben soruyu anlamadım

Doğumu nerede yaparsan yap 1 gecelik yatışı, bebeğin ilk muayenelerinin hepsi dahil olacaktır bence. Emzirme desteğini de o gün alırsın illa ki ama arada yazdığın diğer şeyler doğum paketi harici verilmez herhalde ya

Ben soruyu anlamadım
Doğum paketini doktorun muayenehanesinden aldım ben, doğumu anlaşmalı hastanede yaptırıyor. Doktora ayrı ücret ödedim hastaneye doğum için ayrı ücret ödicem. Ama hastanede doğumu yaptırıp gönderiyorlar mı onu bilmiyorum işte diyetisyen muayenesi psikolog muayenesi, pediyatri muayenesi indirimleri vs geçerli oluyor mu ben hastaneye bağlı bi paket almadığım için onu bilmiyorum

Hastanenin doğum birimine numara bıraktım bi sorayım bakayım aradıklarında

yani şuan doguma kadar muaynelerm ve testim 13 bin tutuyor zam gelmezse:) artı dogum sezeryan oldugunda cocugun kntrollerı testleri bu 28 için de 1 gece yatıs falan hepsı ıcınde yanı ek bi ücret odemcm daha snradan

Aaa tamam çok farklı bir şey anlamışım ben. Psikolog desteğini, diyetisyen desteğini, diş muayenesini, gebe okulunu falan hastaneyle değil de doktor başka özel ya da tüzel kişilikler anlaşmış olabilir. Bebekle 28 güne kadar ilgilenmek zorundalar zaten hastanede ilk muayeneleri haricinde. Sarılık, yoğun bakım vs durumlarında (inşallah ihtiyaç kalmasın tabi)

yani şuan doguma kadar muaynelerm ve testim 13 bin tutuyor zam gelmezse:) artı dogum sezeryan oldugunda cocugun kntrollerı testleri bu 28 için de 1 gece yatıs falan hepsı ıcınde yanı ek bi ücret odemcm daha snradan
Anladım canım bence senin paket de güzelmiş fiyat performansı açısından

Kızlar ikili test kan sonucum çıkmış
Free Beta hCG 36.8
PAPP-A 3.23

Bu şekilde acaba sadece kanlar bir şey ifade eder mi ense kalınlığı da normaldi burun kemiği hakkında bir şey demedi doktor . Devlete gidiyorum normalde sürekli gittiğim doktora randevu bulamadım bayram dönüşü gidebileceğim büyük ihtimalle

Sonucu göster / Raporu aç gibi bir şey çıkması lazım canım orada yazıyor oranlar

O zaman maşallah diyelim

İnşallah canım doktor erkeğe benziyor dedi 2 hafta sonra tam belli olacak, belirtilerim de erkek bebekten yana hadi bakalım ikisi de tam kabulümüz yeter ki sağlıklı olsun

kızlar doğum ucreti konusu geçmiş. Benim gittiğim hastanede muayene 1800 sadece dogum 28 bin paket falan almadim beni oraya gelmeye mecbur görmesinler diye yani musteri kaygılari olsun daha dikkatli davransinlar gibisinden belki yanlış dusunuyordumdur Zaten almış olsam şimdiye muayene hakkim bitmeye yakın olurdu tam 9 kez gitmişim 5 tanesi paralı muayene oldu. Ama ben zamların temmuzda geldiğini bilmiyordum ocakta gelir diye düşünüyordum şu an cidden üzüldüm
Zamlar genel olarak her hastanede mi temmuz gibi geliyor acaba bilgisi olan var mi? Veya gelirse ne kadar gelir enflasyona gore uçuk fiyatlar mi olur? Bi de fiyat sabitleme olayı nasil oluyor sadece doğum için?

ben konustugumda temmuzda dogum fytları degısıyor dedı . fiyatlar degsblrl ama belkıde bız devamlı hastası olcgmz ııcn eskı fyttan da yada daha cuzı bışey ekleyerek dogum yapablr doktrumuuzn ınsafıyetıne kalmıs olucaz .

Mantikli bak bunlar ama ben tasinicam bayramdan sonra oyuzden olmadi yeni eve gecince alicam , bosuna tasimiyim buralardan oralara
Hee aynen tabi taşınınca yerleşince alırsın canim rahat rahat flaş indirime girmişti bende öyle aldim
Hurçları hastane çantası için falan mı aldın canım genelde o çantayı hazırlayanlarda görüyordum hurç :)
Aynen canım valiz içi organizer aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…