Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 28 44,4%
  • erkek

OY: 34 54,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    63
Ama en azından yatak şeklinde taşımaktan daha pratikdir bende bunu alıcam galiba aşamalı falan bide mantıklı
Evet pratik ama büyük çantalı hali. Foto atayım bak oradan, açık hali falan çok kullanışlı. Bir de 698-850 tl bandında bu ben baya takip ettim indirimdeyken alırsın, 750ye aldı anneannesi geçen hafta. Zaten ya bundan ya da juno veya juno’nun muadillerinden almak mantıklı diğerlerinden kayıyor bebe

Eklentiler

• IMG_3660.jpeg
    136,6 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_3659.jpeg
    164,9 KB · Görüntüleme: 49
Hem de ne gamer , ozel monitorler , klavye mouselar neyse cocuk olunca zor gorur valla canina okurum benim kucuk odaya asiyorum o sansim var . Yoksa toz kismi haklisin . Ama yazin sevmiyorum kullanmayi cok pat diye kuruyor asinca.

Bende 17. Haftaya girdim ama daha dunden önce kustum o kadar alıştım ki artık demiyorum bile Asla geçmedi prilama devam ediyorum geçeceğine olan umdum da gitti. ben de her yoğun kusmamda altıma kaçırıyorum hatta uzun sürüp çok kusunca tamamı gidiyor kusacağım hissettiğim gibi önce tuvaletimi yapıyorum aniden gelirse de evdeki alaturka tuvalete gidiyorum afedersin ama bacaklarımdan falan da akiyor gidiyor. Çünkü o kadar çok öğürüp kasiliyorum ki tutabilmek mümkün değil Alaturka temizlemek daha kolay oluyor eşim sürekli dalga geçiyor hamilelikte senin vidalar gevşedi diye öncesinde böyle bi problemim yoktu hamilelikte oldu

Cok şükür canım. Ya benim de bi huyum var asla belim açık uyuyamam. Atlet bi kültürdür ben atlet kadınıyım hatta zıbın hava 50 derecede olsa benim belim kapali olmalı. Yanlışlıkla açıldığı günler karın ağrısı ve bel ağrısıyla uyanırım. Kendini sıcak tutmaya çalış sıcaktan hasta olunmaz ama soğuktan olursun. Benim de sabahları daha sert oluyor sanki açken sertlik daha belli gibi ondan da olabilir gün içinde yedikçe karın büyüyor o sertlik öyle hissedilimiyor da olabilir. Hadi bakalım net hareket hissettik diye ne zaman yazicaz yukarıya çıkmasına da varmış geçen biri yazmıştı 20. Haftalarda çıkıyormuş

Hem de ne gamer , ozel monitorler , klavye mouselar neyse cocuk olunca zor gorur valla canina okurum benim kucuk odaya asiyorum o sansim var . Yoksa toz kismi haklisin . Ama yazin sevmiyorum kullanmayi cok pat diye kuruyor asinca.
Hem gamer hem motorcu benim eşim, her yer bilgisayar ve motor ekipmanı. Çıldırıciim biz yakın oturuyorduk seninle, bir ara tanıştıralım

Hem gamer hem motorcu benim eşim, her yer bilgisayar ve motor ekipmanı. Çıldırıciim biz yakın oturuyorduk seninle, bir ara tanıştıralım
Hahaa valla bence anlasirlar benimkinde motor sevdasi yok ama gamer lik bambaska bisey cidden. Allahtan kizim oluyor yoksa evde bi gamer daha cekemezdim . Kizlar okadar duskun olmuyo

Hahaa valla bence anlasirlar benimkinde motor sevdasi yok ama gamer lik bambaska bisey cidden. Allahtan kizim oluyor yoksa evde bi gamer daha cekemezdim . Kizlar okadar duskun olmuyo
Ben de kız hissediyorum ama 2.kez rüyamda erkek gördüm. Emziriyordum hatta kara saçlı bi oğlanı :)
Gamer olup anlaşamayan görmedim ben ya, başka bir kafa gerçekten. Ben hep erkeklerle büyüdüm ioyun izlemeyi severim ama hepsini değil

Alttan üstten gidiyor gerçekten yaabenim eşimde gülüyordu sidikli diyeeve gidip acilen duş almak istiyorum resmen sidikliyim

günaydın kızlarım
dün bizimkiyle biraz tartıştık, daha doğrusu ben yükseldim uzun zamandır içime atmışım yeni farkettim. kötü zamanları geçiriyorum bazen ağlıyorum, ne zaman ağlasam bu da bana kızıyor niye ağlıyosun ağlayınca noluyo diye. dün dedim hamilelik kolay değil bazen moralim bozuluyor ağlıyorum senin de destek olmanı bekliyorum dedim. bekliyorum işten gelsin diye, geliyor ama hiç konuşmuyor. hele ben biraz kötüysem hemen kendine oyalanacak şeyler buluyor yanımdan gidiyor. ben istiyorum ki yanımda olsun kötüyken de destek olsun psikolojik destek en önemli şey değil mi. o da sıkılıyor onu da anlamaya çalışıyorum, 2 ayı geçti kendimi hamile değil de hasta gibi hissediyorum, tam enerjim yerine geldi dedim grip olunca moralim tekrar bozuldu. hep iyi zamanda mı birbirimizin yanına olacağız? bazen ona da hak veriyorum kötüyken çevremdekileri de itip uzaklaştırıyorum kabuğuma çekiliyorum ama eşim olarak o kabuğun içine girmesini bekliyorum. dün baya bi çemkirdim sonra yatak odasına gidip ağladım. bebeğe de üzülüyorum böyle yapınca ama içimden ağlamak geliyor ne yapayım. gece de hiç uyuyamadım salak saçma şeyler gördüm o stresle. gelip benimle güzelce konuşmasını barışmasını bekliyorum ama hala kalkmadı. bu döngüden nasıl çıkabilirim bilmiyorum. ben hep hamileliğim mutlu heycanlı geçer sandım. inşallah ikinci trimester öyle geçer, gerçi girdik ama…

Ben de seninkini kiz hissettim ama bakalim ne cikacak . Kendime oglan hissettim kiz cikti kismet

Hamilelik öyle farklı bir durum ki. Ben hamile kalmadan önce bu kadar sinirli ve stresli olucağımi asla düşünmezdim çünkü zaten bizim bebiş tüp bebek onu çok bekledik ve ben daima gülen neşesi bitmeyen biriydim. Şimdiyse zor bir hamilelik geçiriyorum ve sinirliyim stresliyim. Eşimle az vakit geçirim diyorum hayda iş telefonları yada balkona çıkıyor tek başına takılıyor.
İki naz yapsam hemen benden daha çok trip atıyor.

Bu dönemde konuşmak lazım karşılıklı ama olmuyor bir şekilde. O yüzden kendinizi üzmeyin, kendi kendinize eğlenebileceğiniz aktiviteler bulun bebeğinizle konuşun. Ben mesela oturuyorum sabahtan akşama kadar kitap okuyurum farklı dünyalarda olmak iyi hissettriyor. Evden de çok fazla çıkamadigim ve hareket kısıtlamam olduğu için oturduğum yerden beni mutlu edicek şeylerle meşgul oluyorum.
Hayat maalesef ki filmlerde olduğu gibi değil. Ama bu günlerin sonunda miniklerimize kavuşucaz her birimiz Allah'ın izniyle.
Sizi anlıyorum ve kooocaman kucaklıyorum. Kendimizi üzmeyelim ki bebişlerimiz de üzülmesin

Eşlere ne oluyır bazen bende anlamıyorum ben normalde duygusal biriyim hamilelikte iyice duygusallaştım bana hafif yükselde gözlerim doluyor bunun için azar işitiyorum ağlama benim canımı sıkma diye ağlatma o zaman diyorum bizimki dayanamıyor çok sinirlensede konuşmaya çalışıyor ama öncesinde yapacağınıda yapıyor lafını esirgemiyor bazen benden çok nazlı oluyor küsüyor trip atıyor o anda git ruj sürde tam olsun diyesim geliyor aslında anlamakta istiyorum onlarda kendilerini bir şeyin içinde buldular ama ne olduğunu anlamlandıramıyorlar hala bana diyor çocuk kucağıma gelmeden bir şey hissedemicem ben diye bazen alttan alıyorum ama bazen de olmuyor o anda içime asla atmak istemiyorum ağlamak ondan daha iyi diye hamilelik hormonları işte düşüncemizi bile kontrol edemiyoruz bazen

tam da dediğin gibi ben de herşeye gülen hep pozitif düşünmeye çalışan kendine bakmayı gezmeyi seven bir insandım. birden herşeyin değişmesi, hamilelik semptomları derken unuttuk asıl olayı :)
olumlu cevabın için çok teşekkür ederim

Ay o dolabı sökersem ortada kalacak daha fazla eşya var hiç göze alamıyorum Üst üste olması bence de daha iyi olurdu ama nasıl yaparız bilemedim valla şu an :)
Evet iç mimari yardımı çok rahat ettirir sizi. Ama tv deki Mimar Selim bey gibi birine denk gelmemeye dikkat edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…