Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 26 44,8%
  • erkek

OY: 31 53,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,7%

• Ankete Katılan
    58
Kızlar bugün biraz istanbul doğum ücretlerini araştırdım. Medicalpark gop doğum paketi muayeneler dahil 78 bin. Acıbadem fulya 80 civarı. Şişli memorial 60 civarı fiyat verdi.başka bilgisi olan paylaşabilir mi? Evet fiyatlar yazın güncellenecekmiş ama yine de fikir sahibi oluruz

Kızlar bugün biraz istanbul doğum ücretlerini araştırdım. Medicalpark gop doğum paketi muayeneler dahil 78 bin. Acıbadem fulya 80 civarı. Şişli memorial 60 civarı fiyat verdi.
Şaka mı bu rakamlar yaaa ben Ankara Medicalpark'tan 45'e aldım ki bana pahalı almışsın diyen çok oldu

Abowwww bekledigim fiyatlar , zaten tup bebek sirecinde bi araba parasi verdik , dogumda da vericez sanirim

Öhh ben 23 bin doğum harici doğum paketine verdim Ankara'da, doğum şu an 9 ama ben doğurasıya zamlanırsa onu vereceğiz tabii yine de kaç olabilir Maksimum

Ayy ne güzel bir haber maşallah kuzum. Darısı bize. Senin adına çok sevindim. İnşalah biter gider artık. Ben de iki gündür iyiydim. Ama dün gece gene kustum ama buna şükür. Ağzımdaki metalik tat falan azaldı gibi. gelsin balayımıızz ❤❤

Ohhh çok şükür kuzum zaten önce o ağızdaki kötü tatlar geçiyor o acılık falan sonra da yavaş yavaş bulantılar azalıyor. İnşallah senin de 1-2 haftaya tamamen bitecek işe başladığında hissettiğin tek şey büyüyen karnın olacak

Şaka mı bu rakamlar yaaa ben Ankara Medicalpark'tan 45'e aldım ki bana pahalı almışsın diyen çok oldu
bende bursa pembe mavi hastanesi için aldm 28 bin suan ama biizm doktrmuzu kendı muayensı dgumları orda yapyr. temmuz ayında hastaneler dogumlar guncellenyrmus. bakalım . hayırlısı artık :)

Eki Görüntüle 3438254
Çucimin ilk turuncu eşyası ama büyük değil mi bu acaba yenidoğan standart 50 cm yazıyordu hepsinde ama bazıları büyük bazıları küçük
Turuncu ve tonları en sevdiğim renk grubudur.Cinsiyeti fark etmeksizin ben de odasını eşyalarını bu tonlarda organize etmeyi hayal ediyordum hep :) 100 üzerinden 100 puan

ayyy biraz daha anlat biraz daha valla kafam yerinde değil hayatta en çok istediğim şey bu bulantı döneminin bitmesi hiç bitmeyecek gibi namussız nolur anlat tünelin ucunda ışık var mı

bende bursa pembe mavi hastanesi için aldm 28 bin suan ama biizm doktrmuzu kendı muayensı dgumları orda yapyr. temmuz ayında hastaneler dogumlar guncellenyrmus. bakalım . hayırlısı artık :)
Yani doğum hariç mi 28 bin?

ayyy biraz daha anlat biraz daha valla kafam yerinde değil hayatta en çok istediğim şey bu bulantı döneminin bitmesi hiç bitmeyecek gibi namussız nolur anlat tünelin ucunda ışık var mı
Birebir aynı hisleri yaşıyordum. Annem de kardeşimde doğuma kadar bulandım kustum deyince umudumu hepten kaybetmiştim ama 13 civarı sihirli bir şeyler oluyor bakın 14'te tamamen biter inşallah diyorum

Yani doğum hariç mi 28 bin?
Bendeki doğum hariç 23, doğuma ayrı hastaneye ücret ödicem. Benim de aklıma şey takıldı şimdi hastaneden paket alsam işte şunlar dahil;
1 gecelik yatış + refakatçi
• Bebeğin doğum salonunda yapılan ilk muayenesi, topuk kanı ve aşısı
• Bireysel 3 bölüm (Paket satışının ilk haftası )
- Emzirme danışmanlığı
- Psikolog muayenesi
- Diyetisyen muayenesi
- Diş muayenesi
• Kapı süsü ve lohusa şerbeti
• Gebe okulu (ücretsizdir)
• Bebeğin 0 yaşından 14 yaşına kadar Pediatri Polikliniğinde % 20 indirim
• (SGK anlaşmalı tüm hekimler pakete dahildir)
• Yeni Doğan Yoğun Bakım servisi SGK anlaşmalıdır. Fark ödenmez

Sadece doğumu orda yaptırırken bunlar dahil olmayacak mıdır

sadece sezeryan dogum canım bu . muaynesı 1300 ama 3 haftada bir cagryr ilkinde alyr ikinci muaynede almyr ücret . bırde ıkılı testı ucretlı detaylı olanda ucretsız yapıyormuş.
Hııı anladım doğum ücreti bu. Eğer öyleyse bu da az değilmiş sanki yaa.. Bizim doğum dahil, ayrıntılı ultrason hariç tüm muayeneler 45K. Ayrıntılı ultrason da 3 demişlerdi başta sorduğumda ama değişir mi bilmiyorum tabi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…