Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 28 44,4%
  • erkek

OY: 34 54,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    63
Suan ne almak daha mantikli acaba onlari alalim
Bana göre şuan çoook erken en azından 1-2 aya bişeyler almayı düşünüyorum. Bir de araba konusunda görümcemin 3 çocuğu var kesin bilgisi vardır ya da ondan alabileceğim araba vardır diye düşünüyorum kendisinin önerisine uyacağım yaşıtım sayılır zaten tecrübesinden yararlanacağım. Ama puset koyulanlar çok mantıklı gelmiyor çünkü kış bebişi olcaklar alıpda arabayla gezdirelim demem heralde

kesinlikle otomatik. manuel çok fazla yoruyor. philips şimdilik favorim ama biraz pahalı. o yüzden tek almayı düşünüyorum .
Benimde 10 yaşında kardeşim var o doğduğunda anneme e bebekten aldığımızı hatırlıyorum sonra teyzemler de kullanmıştı yani uzun yıllar dayandığını hatırlıyorum. Bebiş haberni henüz kimseye vermedik verdikten sonra soracağım onun modelini

öğrendiğinde bize de yaz :) ben mastit olmaktan çok korkuyorum göğüslerim büyük biraz. o yüzden bu sağma işini düzgün yapabilmem gerekiyor

öğrendiğinde bize de yaz :) ben mastit olmaktan çok korkuyorum göğüslerim büyük biraz. o yüzden bu sağma işini düzgün yapabilmem gerekiyor
Yaa annemin de göğüsleri çok büyük yani ben diyim 100 150 ve kardeşim 3 aylıkken çalışmaya başladı benimde göğüslerim yaşıma göre biraz dolgun diyebilirim o yüzden benimde ilk alacağım şeylerden birisi o hangi makineyse bulup almak

Ya pijama falan kac beden almak gerekir ki onlari yakinlasinca almak lazim sanki. Kafamda deli sorular sizin yuzunuzden girdim bi loop a cikamiyorum

büyük göğüs çookk zorrr çok şimdi bide hepten şişiyorlar. benimde 85 ama boş sütyende

biz de annelerimizin bebişiyiz hala

Öyleyiz illaki de yapamazsın edemezsin taşıyamazsınla demoralize etmeye pek de gerek yok ya
Yaparsın ya millet özellikle çoğu eski anneler 19-20 yaşında anne olmuşlar bizler kartlaştık artık bazılarının 30 yaşında 3 çocuğu var her zaman kocan olmayacak kafan dağıldı çıkmayacak mısın hiç yürüyüşe yada bir avmye gitmeyecek misin kocaya bağlı yaşamak olmaz

Uzaktan gelecekleri için en az 10ar gün kalırlar da canım fazlası bence de bana iyi gelmez 3 teşekkürle uğurlamaca

Ya tabi canım yapanlar Seyit onbaşı mı sanki. Kayınvalidem benim yaşımdayken eşimin abisi 14 eşim 10 yaşındaymış yani dediğin gibi

İlk 1 hafta çok zorlanabiliriz hem doğumun etkisi hem alışık olmadığımız için ama sonra bebektolar hayatımızın bir parçası olacak. Pek korkmuyorum ben o yüzden elbet bir şekilde hallolacak her şey :)

Dün kardeşim yeni doğmuş bebek videosu atmış biz napcaz yazmış ahahah keşke beni de panikletmesen yaa dedim. İlk gün yanında ben kalırım ama annem de kalsın ben bi' şey yapamam diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…