Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 26 44,8%
  • erkek

OY: 31 53,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,7%

• Ankete Katılan
    58
Yarin gidicem inşallah önemli olmayan birseydir. Sağlık ocağından aylık kontrol için çağırdılar doktor tamamen kendi girmiş tahlilleri folik asite falan baktığını bilmiyordum

Kızlar günaydın
Ben geceleri uyurken bacağımın arasına yastık falan alarak uyumayı severdim… hamilelikte de zaten bebek büyüdüğünde yan yatmamız gerekecekmiş… biraz karnım sertleşmeye başladı hafif büyüdü. Hamile yastığı aldım baya rahat uyudum, düşünenler için ek e koyuyorum. Çok rahat yattım gece…

Eklentiler

• IMG_9851.jpeg
    101,9 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_9852.jpeg
    94,6 KB · Görüntüleme: 16
Gunaydin ayy yok ben bunlarla sanirim hayatta rahat edemem fenalik basar biri bana sariliyo gibi

Prego solo'ya bakmış mıydınız hem travel hem kabin diye geçiyor katlanabiliyor kolayca diye gördüm
Prego solo ve lotus özellikleri neredeyse aynı ama lotus daha uygun fiyatlı. Aria var bir de model olarak o da aynı. Pro range modeli de güzel ama kabin boy değil. Pregoda hem kabin boy hem çift yön yok benim araştırdığım kadarıyla. Lotus modelini baya beğendik eşimle. Daha cazip bir şey bulamazsam lotus modelini alacağım sanırım ben

Çift yön ve kabini sanırım bi markada gördüm ya o da 30 bine yakındı ne kadar değer emin olamadım. Solo'da puseti kendine dönük koyabiliyormuşsun ya yine bi şekilde çift yönlü sayılabilir diye kendimi kandırdım lotus'a da bakayımm

Prego mios travel var bir de çift yön ve katlanınca baya ufak oluyor kabin boy dememişler ama yakın ona. Fiyatı 20 bin. Lotus ise 7 bin aradaki 13bin farkı çift yöne vermek bana çok saçma geliyor açıkcası. Lotusta da puset bize dönük oluyor. İlk 6 ay en azından bize dönük olacak. Sonra da çevreyi izlesin. Bizi evde görsün

Zaten kış bebesi bunlar ya ilk birkaç ay sanmam öyle oturtalım gezdirelim, Ankaradayım ben bi de kışı iyice ayaz oluyor malum. Hani o büyüyesiye zaten çevreye bakma yaşı gelecek gibi geldi bana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…