Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 26 44,8%
  • erkek

OY: 31 53,4%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,7%

• Ankete Katılan
    58
bence bulantı kusma yoksa hiç kafaya takıp mutsuz olayım dememelisin, 1 aydan fazladır neler çekiyorum bulantıdan Allah biliyor
hazımsızlık oluyor hamileliğin başlarında, hafif şeyler ye, az az sık sık ye 6 küçük öğün yap, umarım en kısa sürede geçer

İşte şimdiden böyle yapiyosa doğum zamanida seni strese sokacak ama bebeginden başka bişey düşünme lohusalık stresiyoe her şeyi daha çok takacaksin bu günler bı daha gelmeyecek o şekilde düşünüp asla kimsenin moralini bozmasına izin verme. Benim görümcem yakındı otobüsle 10 dk mesafede yani. Bak çok severim falan filan der ama böyle hiç destek göremedim ya bı yemek yapıp bu kadına da yazıktır de ya da ablam işte geleyim iki üç saat uyu dinlen ben bebise bakarım yok hiç olmadı.. insanın zoruna gidiyor ama alisiyosun ya

Öyle ama kabus gibi gerçekten midem patlayacak sanıyorum artık bir kaç gün önce ağrıdan geberdim artık dayanamadım ilk defa hastaneye gittim serum taktırdım ağrım geçti ama bu midede kazıntı sürekli acıkma falan birde sık sık yiyemiyorum bulantı kusma yok ama tiksiniyorum birçok şeyden zorla birşeyler yiyorum yerken hiç bir şikayetim yok yedikten 10 dk sonra başlıyor kabusum ama üzerine yemeye devam edersem şikayetlerim yine azalıyor sürekli birşeyler yemem gerekiyor bu durumla buda beni korkutuyor

yanına meyve çerez tabağı yap koy azar azar at ağzına ara öğünlerde. ana öğünleri de bölerek ye birden yeme. hepimizin kendine göre dertleri var işte umarım bir an önce ikinci trimestera gireriz ve söyledikleri gibi rahatlarız

İnşaAllah canım Allah yardımcımız olsun sağlıkla Rabbim kucağıma Almayı nasip etsin

Kızlar bugün kontrol vardı bir sorun yok çok şükür ikili için kan verdim. Ama yarın çıkar dedi ikili bu kadar çabuk mu çıkıyor
Kan sonuçları çıkıyor ama yorumlaması yani rapor kısmı uzun sürüyor normalde. Doktorun kan sonucuna göre kendi yorumlayacaktır. Benim raporlu sonuç 8 gün sonra çıktı özel hastanede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…