Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ne güzel ağlayabilmişsin . Ben ağlayamadım da ya. İlk 3 ayda da böyle olmuştum yine aynı hormonlar bastırdı herhalde. Ağlayamıyordum ona bile enerji bulamıyordum.
Aşırı da bir sinir var üzerimde. Eşime tüm gün ne yapsa ne söylese sinir oldum. İş yerindekilere zaten zerre tahammülüm yok. Yarın de böyle olursam berbat bir gün beni bekler. Günaydın deseler ağızlarının üstüne yapıştırasım gelecek gibi.
Kendimi şu Cemile gibi hissediyorum

Bu tahammulsuzluk bende de var ve maalesef is yerinde hat safhada. Bi de gelip bilmem ne hanim neden bu kadar sinirlisiniz elinin koru neden acaba bi salin beni yahu gelmeyin ustume.

Cemile direkt koca tarafına hislerimi yansıtmış ya anfksksk çatır çutur ağladım valla eşim şok oldu. Kendi anneme falan da genel bi kırgınlığım var bilmiyorum hormonlardan herhalde. Eşime çatmıyorum şimdilik o da farkında geçecek ben halledeceğim diyip duruyor ne yapacağını şaşırdı şöyle sağlam bir meyve sulu kızlar partisi bizi kendimize getirir aslında ahcksjdks

Bu tahammulsuzluk bende de var ve maalesef is yerinde hat safhada. Bi de gelip bilmem ne hanim neden bu kadar sinirlisiniz elinin koru neden acaba bi salin beni yahu gelmeyin ustume.
Ben telefonum çalınca bile çığlık atıyorum sinirden KİMSİN SEN KİMMMM NE VAR BE YETER diye bi de böyle keyfin mi yok gergin misin diye sorulup üsteleyince iyice sinirlerim oynuyor bk var of sus be

Ahahahah aynen meyve sulu ya şekeri yükselen bayılır artık bir köşede Eşime çatmasam keşke de maalesef o da hep koz veriyor elime. Yani uzak durursa en az zararla çıkarız bugünlerden. Aslında iş yerinde hazırlamam gereken bir rapor var ve henüz başlayamadım. O motivasyonu bulamıyorum kendimde kafam da az çalışıyor gibi. Bu yüzden de papara yememe az kaldı. İçten içe bunun stresinin etkilediğinden de eminim. Hep böyle oluyorum çünkü orayla ilgili bitmemiş meseleler olduğunda. Keşke 28 haftada doğum iznine ayrılabilseydik. Hayvan gibi iş ya bir ay sürecek zaten kafamı kaldırmasam

Bildiğin sabunu biraz ucundan dişlemek suretiyle ya da yalamak da olur yemek istiyorum. Kız yerdim eskiden de. Azıcık tadına bakardım zaten hemen kusacak gibi olurdum. Ama gebelikte gerek var mı şimdi böyle bir maceraya
Aaaaaa o dokuyu mu seviyorsun acaba ben de sapık gibi sabun kesme videoları izlerdim de yemek hiç aklıma gelmedi

Ben telefonum çalınca bile çığlık atıyorum sinirden KİMSİN SEN KİMMMM NE VAR BE YETER diye bi de böyle keyfin mi yok gergin misin diye sorulup üsteleyince iyice sinirlerim oynuyor bk var of sus be
Ya sesli güldüm buna Hafta içi iki pilates dersine de katılamadım. Biri hasta olduğum gündü diğerini de unuttum kaçırdım. Zoom olduğu için yayını gönderiyor hoca. Tutturmuş iki gündür hadi pilatesini yap diye. Ben de senin gibi yükseldim SANA NE BE SANA NE BENİM PİLATESİMDEN, YAPARIM YAPMAM SANA NEEE, UZAK DUR BENDEEEN shshhshs

Çalışmak iyi gelir belki ya, ben tüp bebek sürecine girdiğimde merkez de çok uzaktaydı işleri rafa kaldırdım ondan da kafayı kırdım

Salı günü de benim pilatesim var, ona da sinirlendim şimdi ne gerek var diye sjfkskdkdks

Çalışmak iyi gelir belki ya, ben tüp bebek sürecine girdiğimde merkez de çok uzaktaydı işleri rafa kaldırdım ondan da kafayı kırdım
Evet çalışmak güzel de bir şeye sıfırdan başlamak çok zor. Binlerce not var elimde ve sadece bir başlık. Bunlardan anlamlı bir rapor çıkarmak zorundayım. Yol yöntem hiçbir şey belli değil. Daha önce defalarca yaptım evet ama hepsinde de başlangıç çok sancılı

Yani aklı olan bana o evrede hiç bulaşmaz gerçekten tokat manyağı yaparım net. Canımı sıkanı eşim gönderir evden veya komple gider annemde kalırım kimse gidip gelemez bunu yazdıktan sonra anneme de gıcık olduğum aklıma geldi ama olsun odamdan çıkmam djdksjdkdkd

Kumraladamavituna1 tek başına mı bakacaksın yoksa annen yardım için seninle kalacak mı? Bizim bakacak kimse yok maalesef yardımcı olacak kimse…
bir hafta kalacaklar ama sonra bebişle kalacağız. İlk bir kaç ay için bakıcı ile mi anlaşaam diyorum tek bakabilir miyim hiç bir fikrim yok.

Etrafı da toplayan arada yemek de yapan biri olsa fena olmaz. Daha anca ayağa kalkacaksın tek kalacaksan bakıcı/yardımcı fena olmaz aslında senin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…