Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Evet evet ben de hiç beklemiyordum ya, heralde acil diye riske atmak istemediler. Ama nst ye bağlayalım diyince bi gerildim yalan yok hiç yaşamadan ayırt etmek çok zor ya ne sancısı ne değil
Hepimizin yerine yaşamışsın aklımızdaki soru işaretlerini hangi ağrı ne olduğunu çözene kadar doğurcaz sanırım. Gerçek sancıyı görünce haaa olcaz

Kaç tane aldınız bunlardan ya, ben iki paket aldım 80 tane yani. Bi de File Market’ten alıcam tanesi 5 tlymiş çok önerdiler, 100e tamamlar bitiririm diyorum.
Ben de bi pofuduk bi ince aldım 80 tane, baya da yeter her seferinde kirlenmiyor sonuçta, bitince alırım herhalde kocaman paket sığmıyor bi yere yeto

Yok ya mantıken almamaları lazım ultrasona almıyorlar mesela o da bir parçası muayenenin. Şikayet üzerine bikaç kişi geri almış parasını ama almayanlar da var sanırım

Hepimizin yerine yaşamışsın aklımızdaki soru işaretlerini hangi ağrı ne olduğunu çözene kadar doğurcaz sanırım. Gerçek sancıyı görünce haaa olcaz
Ay evet ya, bi aralar sancı oluyordu acaba kanama mı olacak korkusu şimdi de acaba kasılma mı doğum sancısı mı bu dert bitene kadar biz de doğurcaz sanırım

bir de bence ilk çocukta eşler hiç anlamıyorlar sadece eve yeni birey gelecek heyecanı oluyor karnımı severdi ilkinde mesela ama görev gibi tekme attığında aa diyip normal hayatına devam ederdi sorumluluk alıp sevene kadar çok bir şey anlamıyorlar en azından bizde öyleydi şimdi eşim çok başka biliyor nasıl bir şey hissedeceğini ne kadar büyük bir sevgi olduğunu vs ne kadar yakın ilişkiler kurarsa o kadar çok o babalık duygusunu hissediyorlar.

Yok ya mantıken almamaları lazım ultrasona almıyorlar mesela o da bir parçası muayenenin. Şikayet üzerine bikaç kişi geri almış parasını ama almayanlar da var sanırım
Şu ana kadar kapsamadığı şeyler d vit testi, şeker yükleme testi bir de detaylı ultrasondu. Onlarda da genel sebep sgk nın karşılamamasıydı. Nst için böyle bir durum olduğunu ben de sanmıyorum. Ekstra bir şey kullanmıyorlar sonuçta.

Dün kasıklarıma aşırı ağrı girdi acile gideyim dedim, hemen nst ye aldılar ya. İleri hafta olunca hemen doğum sancısı mı diye şüphelendiler. Normalde enfeksiyon olabilir diye idrar alıyorlardı
Bu dönemler de bende çok sancı kasılma yaşadım doktorum ağrı da kasılma da yaşarsın beden kendini doğuma hazırlıyor dedi, tabi çok uzun sürerse sık olursa zaten doktora gitmek şart, ben dayanamayacak kadar oldum acile gidecektim çok kötüydü ama vazgeçtim çünkü dediğin gibi artık doğuma az kaldığı için erken doğum riski olarak nst ye bağlarlar düşündüm veya alttan açılma var mı bakmak için muayene vs yaparlar oda bende erken doğumu yaratır vs diye korktum gitmedim zaten sancım 10 dakika da geçiyor üç günde bir hafta da bir oluyor

Ben henüz bişey yaşamadım sanki ya. Benim vücut hazırlığa başlamadı sanırım nasıl bişey bekliyor beni asla tahmin edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…