Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Hastaneye tek bile gitmek zorunda kalsak her işimizi yapacak biri olur zaten ya ben o yönden kaygılanmıyorum hiç. Daha evvel ameliyat da oldum kaldım mesela eşime iş düşmüyor ki üstümü de hemşireler giydiriyor, yemeğimi de getiriyor götürüyor, tansiyonuma bakılıyor, ilaç istiyorum veriliyor falan bebek gibi bakıyorlar zaten insana. Eminim bebeğe de bakıyorlardır. Annem sırf doğum için geliyor izin alıp onca yoldan. Hastaneye gelme dersem çok üzülür. Şu anda bile yetişecek mi yetişemeyecek mi kaygısını taşıyoruz. Eşim doğuma da girecek zaten inşallah sezaryen olmak zorunda kalmazsam. Benim şu an tek kurtulmak istediğim kv. Ona gerçekten sıfır gereklilik. Evde oturup dua etse benim için ve dk başı eşimi aramasa doğdu mu diye sormaya yeterli.

Ben de öğrendiğimde bir aydınlanma yaşamıştım İşte o dediğin hep kadının her yere uyum sağlaması gerek düşüncesinden geliyor. Kadın bunu yapmasa geçimsiz huysuz oluyor direk. Erkekten genelde beklenmiyor bu. Şu an eskiden bu kafayla büyüyen kadınlar bile aradalar. Annem öyle mesela tutarsız bu konuda. Geçmişten gelen acayip bir şema var çıkmak çok zor.

Yok canım ben vajinal kullandım başından beri. Önce günde 2ydi 1.5 aydır günde 1 tane. Muhtemelen haftaya bıraktıracak artık

Kızlar alarma alarma Migros sanalın stoklarını kontrol edin. Biraz önce Migros’a gittim prima harmonie yenidoğan 26lısı 90 liraya düşmüş normalde tanesi 18 lira falan bezin 3 küsür liraya düşüyor.

Eklentiler

• IMG_7756.jpeg
    83,2 KB · Görüntüleme: 5
Kesinlikle canım. Benim annem için de geçerli ne yazık ki

Canım deli gibi sabun yemek istiyor birkaç gündür ya. Eskiden de sürekli isterdi. Yeşil banyo sabunları olurdu ya Dalan’ın onlardan. Eskiden de düşününce bile midem bulanırdı. Yine çok bulanıyor düşününce kusacak gibi oluyorum. Ama yemek zorundaymışım gibi ya

Sabun yemek ? kiz o nasil oluyor. Vucutta bi eksiklik oldugunda boyle seyler ister insanin cani ama sabunu da ilk defa duydum

Nasıl kız ben anlamadım, sabun yemek derken

Sabun yemek ? kiz o nasil oluyor. Vucutta bi eksiklik oldugunda boyle seyler ister insanin cani ama sabunu da ilk defa duydum
Dürtüsel bir şey ya. Bugün avm’de de kendimi devamlı o reyonlarda buldum nereye gitsem. Birazcık yiyip kussam mı

Nasıl kız ben anlamadım, sabun yemek derken
Bildiğin sabunu biraz ucundan dişlemek suretiyle ya da yalamak da olur yemek istiyorum. Kız yerdim eskiden de. Azıcık tadına bakardım zaten hemen kusacak gibi olurdum. Ama gebelikte gerek var mı şimdi böyle bir maceraya

Demirin mi düştü ki yine ben bilimsel yaklaşayım dkfk

Bugün çok depresif ve sinirliyim ayrıca. Hiçbir şeye tahammülüm yok. Ağlamak istiyorum ağlayamıyorum da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…