2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Tamamdır yarın belli olur benimde yazarım bişey soracağım bu yumurta büyütme iğneleri sizde şişkinlik ve iştah açtı mıinanılmaz yemek yiyorum stresten heralde
Bende pcos var diye aşırı şişkinlik ve ağrı yaptı opuya giderken doğuma girer gibi gittim opudan sonra rahatladım ama çok şükür herkeste aynı olmuyor ama

Bende variiimmm agustos 3.haftasi transfer olucamm cok heyecanli ve gerginim.2 embriyom var , biri 3.gun iyi kaliye 9 hucreli, biri 6.gun 3CC . Doktor 3.gun iyi kalite olani cozdurup 5.gune goturelim dedi ama ya gitmezse diye geriliyorum

Bende variiimmm agustos 3.haftasi transfer olucamm cok heyecanli ve gerginim.2 embriyom var , biri 3.gun iyi kaliye 9 hucreli, biri 6.gun 3CC . Doktor 3.gun iyi kalite olani cozdurup 5.gune goturelim dedi ama ya gitmezse diye geriliyorum
Gerilmeyin rahat olun Allah'a bırakın bol bol dua edin aşırı stresli bir dönem ama atlatacağız hep birlikte inşallah

Gerilmeyin rahat olun Allah'a bırakın bol bol dua edin aşırı stresli bir dönem ama atlatacağız hep birlikte inşallah
Ya valla sormayin bazen hic dusunmuyorum hic bir sey yasanmamis gibi ama bazen bir geliyor aklima hungur hungur agliyorum ona aglarken baska sebebim varsa ona da agliyorum iyice sasirdim artik

Ya valla sormayin bazen hic dusunmuyorum hic bir sey yasanmamis gibi ama bazen bir geliyor aklima hungur hungur agliyorum ona aglarken baska sebebim varsa ona da agliyorum iyice sasirdim artik
Hahah o bende de var ilaçlardan dolayı ya çok sinirli ya da çok mutluyum eşim sürekli tereddütte acaba yanlış birşey yaptım mı yapacağım mı korkusuyla yaşıyor canım benim

31 yasimdayim,ilk denememiz.Bir de bana opu oncesi doktor cok yumurtan var diyip durdu 2 embriyo kalinca moralim bozuldu yani bende bekliyodum bir suru embriyo of valla bilemiyorum ne olcak
Bende 27 benimde ilk denemem polikistik over mi vardı ondan mı çok dedi? Bende de pcos var 31 yumurta toplandı 21 dolu çıktı 19 döllendi kalan 8 tane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…