2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Evet iki tane dondurulmus var,iste iyi kalite olani cozdurup 5.gune beklemek risk gibi de geliyor yani onu direk transfer etsek bana daha mantikli degil mu
Yani işin detayını onlar biliyor daha önce denenmemis birşey olsa risk almazlar belkide bu şekilde 5. Güne ulaşınca daha verimli olacağı için başarı oranı artacağı için yapmak istiyorlardır. Şimdi siz 3. Günde kalsın dersiniz Allah korusun tutmazsa doktoru dinlemedik diye üzülürsünüz en iyisi işi uzmanına bırakmak bu sürede bol bol dua edin

Yani işin detayını onlar biliyor daha önce denenmemis birşey olsa risk almazlar belkide bu şekilde 5. Güne ulaşınca daha verimli olacağı için başarı oranı artacağı için yapmak istiyorlardır. Şimdi siz 3. Günde kalsın dersiniz Allah korusun tutmazsa doktoru dinlemedik diye üzülürsünüz en iyisi işi uzmanına bırakmak bu sürede bol bol dua edin
Evet haklisiniz zaten hepimiz elimizden geleni yapiyoruz bu saatten sonrasi Allah’a kalmis , hayirlisi nasil olcaksa oyle olsun 🙏🏼

Bende variiimmm🫠🫠🫠 agustos 3.haftasi transfer olucamm cok heyecanli ve gerginim.2 embriyom var , biri 3.gun iyi kaliye 9 hucreli, biri 6.gun 3CC . Doktor 3.gun iyi kalite olani cozdurup 5.gune goturelim dedi ama ya gitmezse diye geriliyorum😫
Hoşgeldinizzz tam günü belli mi transferin 🥰 listeye eklemek için soruyorum yaş embriyo transfer tarihi 🥰🥰

8 cok iyi masallah. Evet 1 tane benimde canım 5.gun dondurulmus. İlaç iğne kullanıyorum 1 inde transfer olucak.
Yaş kaçtı acaba ben 2 adet transfer istedim ama daha yaşın küçük olmaz dedi ikiz istiyordum 😄 bende 2 de transfer olacağım hadi bakalım hayırlı sonuçlar alacağız inşallah

X