2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben bu şekilde kaç mm olması gerektiğini bilmediğim için sormadım. Doktor da bir şey demedi sadece biraz ince ama yine de taze transfere uygun dedi. İlk transfer tutmazsa sa histereskopi ile rahme çizik atarız dedi

Ben bu şekilde kaç mm olması gerektiğini bilmediğim için sormadım. Doktor da bir şey demedi sadece biraz ince ama yine de taze transfere uygun dedi. İlk transfer tutmazsa sa histereskopi ile rahme çizik atarız dedi
Kuzum genelde 7-10 arası normal diye biliyorum ben transfere uygunsa sorun değil Bencede transfer ne zaman bilgilerini yaz listeye ekleyeyim 🥰

Kuzum genelde 7-10 arası normal diye biliyorum ben transfere uygunsa sorun değil Bencede transfer ne zaman bilgilerini yaz listeye ekleyeyim 🥰
Yarın Opu olacak. Transfer gününü de yarın öğrenince yazacağım ☺️ Dua edin olur mu opu işlemi beni çook ürkütüyor biliyorum basit bir işlemmiş ama yine de bi korku var içimde

Eklerim ama liste opu listesi değil transfer listesi yani transfer olunacak tarihleri yazıyorum taze transfer olacak olursa tarihleri yazdığınız da ekleyeyim 🥰
Tamamdır yarın belli olur benimde yazarım☺️ bişey soracağım bu yumurta büyütme iğneleri sizde şişkinlik ve iştah açtı mı😂😂inanılmaz yemek yiyorum 😂stresten heralde 🙄

Yarın Opu olacak. Transfer gününü de yarın öğrenince yazacağım ☺️ Dua edin olur mu opu işlemi beni çook ürkütüyor biliyorum basit bir işlemmiş ama yine de bi korku var içimde
Kızzz korkma inan hiçbirşey anlamıyorsun 15 dk tatlı bir uyku 😃

Tamamdır yarın belli olur benimde yazarım☺️ bişey soracağım bu yumurta büyütme iğneleri sizde şişkinlik ve iştah açtı mı😂😂inanılmaz yemek yiyorum 😂stresten heralde 🙄
Evet yapabiliyor bende de oldu zor gerçekten gelsin kilolar 😃😃 bu dönemde 10 kilo aldım

G gulce34 ve B babyloadingg kızlar siz ne kullanıyorsunuz şu anda
Ben Estofem corasprin progestan fitil ve Progestan dex d vitamini ve folik asit kullanıyorum
Canım dün çatlatma iğnesi oldum. Cumartesi progesteron fitil sabah 2 akşam 2, Duphaston hap , progestron iğne herhün 15 gün şekilde. Bir de folik asit omega kullanıyım mı dedim hayır dediler. Benim bu şekilde.

Canım dün çatlatma iğnesi oldum. Cumartesi progesteron fitil sabah 2 akşam 2, Duphaston hap , progestron iğne herhün 15 gün şekilde. Bir de folik asit omega kullanıyım mı dedim hayır dediler. Benim bu şekilde.
Tamamdır teşekkür ederim

Merhaba kızlar ,
Bugün itibariyle ilaçlara başladım tam transfer tarihim belli değil şu an sanırım ağustosun 1 yada 2 sinde transfer olurum sizde durumlar nasılll🥰

Anne
Adayımız
YaşEmbriyoTransfer
Tarihi
Test TarihiSonuç
😇
@01ncl41332 adet 5.gün23.07.202404.08.2024
Eflinn34 Eflinn34 262 adet 5.gün31.07.202412.08.2024
G gulce34 421 adet 5.gün01.08.202412.08.2024
B babyloadingg 291 adet 5.gün02.08.202414.08.2024
tutikonuz tutikonuz 272 adet 5.gün06.08.202416.08.2024
@Merveeee57281 adet 5.gün20.08.202430.08.2024
Merhaba bende opu oldum Ağustos 2 de transfer olacağım inşallah dondurulmuş embriyo transferi olacağım hakkımızda hayırlısı olur inşallah

X