2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ay canım benim böyle yorumlar gördükçe insan rahatlıyor kuzum senin ki de dondurulmuş embriyomuudy cnm bire tek miydi

Ay bence seninki de belli olmuştur ama kendini iyice hazır hissetmeden yapma çok heyecanlı ya
Smdide gider yapsrim hazir hissetmek degilde bu sefer olsun kan için bekliyim diyorum.gecen sene çok erken yaptım yavaş yükseldi strese girdim.oyuzden bu sefer gününde ne kaldı canimmmmmm persembeye

Smdide gider yapsrim hazir hissetmek degilde bu sefer olsun kan için bekliyim diyorum.gecen sene çok erken yaptım yavaş yükseldi strese girdim.oyuzden bu sefer gününde ne kaldı canimmmmmm persembeye
Ay hadi insallah güzel haberlere canım dualarımız seninleee rabbim isteyen herkese nasip etsin senin ki de mi çift embyrodudu

çook teşekkür ederim :) inşallah ikizdir çok istiyorum :)
Senin değerin güzel ve ikiz olma olasılıgı yüksek ama keske bende sağlıkocagı yerine hastaneye gitseydim bekledi orda bence değer ondan böylr hatta karısır diye korktum bile 1 gün sonra cıkıyo bide orda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…