2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bugün bütün gün inceden inceden alttan alttan araba tutmuş gibi midem bulandı.Yememe engel olacak seviyede değil çok şükür boğazımdan eksilmiyor.Ama pis pis geliyorum hazir misin der gibi.Bilmem anlatabildim mi

Aaa 24 agustosta benim transfer tarihim bikac gün var aramizda insallah sagliklica görelim bebislerii benimde Cuma günü
Yaa,inşallah canım,valla heyecandan duramıyorum,onu görürsek kalp atışına sıra gelecek,inşallah tüm aşamaları güzelce atlatırız ve kucagimiza alınca yaşadıklarımızı unuturuz

Kızlar son adetinizle ultrasonda görünen uyuyor mu ? Doktor tüp bebekte farklı hesaplanıyor dedi ve 4 gün fark etti sata göre
Bana sey dedi hemsire. Ultrasondaki tarihi biz ayarlıyoruz dedi ilac kullanimina başladığın tarihten 11 gün öncesini alıyoruz dedi benim de 1 gün oynadi sat ile.
Benim doğal siklus oldu ama transfere 5 gün kala progestana başladım o tarihten 11 gün geriye gitti

Benim de transfer tarihim 24 Ağustos. Geçen hafta cuma günü keseleri görmüştüm . İnşallah siz de sağlıklı bir şekilde görürsünüz
Ay gercektenmii bende bu cuma görücem dinlicem insallah
Hadi güzel ilerlesinler insallah masallah benimde cift embriyo idi insallah ikiside tutunmustur simsikicaa
Beta ne cikmisti senin canimm??

kızlar iğnelerin saatini hep aynı mı yapıyorsunuz? Bir de çalışanlar fitilin saatini nasıl ayarlıyorlar merak ediyorum

kızlar iğnelerin saatini hep aynı mı yapıyorsunuz? Bir de çalışanlar fitilin saatini nasıl ayarlıyorlar merak ediyorum
canım ben progestan dexi her sabah aynı saatte yapıyorum yanı kendı düzenım oyle evden cıkmadan birini yapmış olmak için.. oksaparı ogleden sonra herhangi bi saatte yapıyorum kesin bi saati yok olmalı mı onu da bilmiyorum fitilim günde 3 defa 8 saat arayla kullanıyorum biri işyerinde oldugum saate denk gelıyor fitili uygulayıp en az yarım saat falan yerımden kalkmıyorum

Sabahla akşam arasında ne kadar süre olması lazım onu kestiremiyorum sabah 6 da yapıyorum çünkü

Ay gercektenmii bende bu cuma görücem dinlicem insallah
Hadi güzel ilerlesinler insallah masallah benimde cift embriyo idi insallah ikiside tutunmustur simsikicaa
Beta ne cikmisti senin canimm??
Transferden sonra 12.gün 1276 çıkmıştı canım sonra doktorum bir daha beta istemedi

Eveett her gün haşlanmış yumurta yerdim düşüncesi bile midemi büzdü

Transferden sonra 12.gün 1276 çıkmıştı canım sonra doktorum bir daha beta istemedi
Ayy degerin cok güzel gelmis caniim masallahBenimkide en son 1660 cikti bida istemedi cift embriyo idi insallah ikiside tutunmustur cok istiyorum ikiz yaa

Ben de sabah uyandigimdan itibaren oglen 12yr kadar inanilmaz ac aliyorum. Hic bir sey doyurmayacak gibi sonra da off cok yedim diye aksama kadar bisi yemiyorum. Acqba diyetisyenden mi yardim alsam diye dusundum. Var mi bildiginiz hamile diyetisyeni?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…