2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben iştahlıydım normalde ama tüm iştahım gitti aksilik sürekli açım. Sürekli ne yicem düşüncesi beni yordu. Çünkü açım ama bişey yemek istemiyorum. Onun dışında göğüslerim şiş hala. En baştan beri o şişti. Bi ara çok acıdılar ama sonrasında o kadar acımamaya başladı
Bende baslarda cok vardi aclik 5. Haftada ama 6. Haftaya girdim hic birsey kalmadi kalmamasida beni acayip telaslandirdi valla cuma kalp atiisna gidicem ama cok korkuyorum

Bende baslarda cok vardi aclik 5. Haftada ama 6. Haftaya girdim hic birsey kalmadi kalmamasida beni acayip telaslandirdi valla cuma kalp atiisna gidicem ama cok korkuyorum
Korkma canım bak lekenme yaşayanlar vardı kalp atışı duyulacak mı nolcak derken çok şükür duydular. Belirtileri kaybolanlar da öyle

Arkadaşlar hamile olanlar acaba transfer sonrası kaçıncı gün öğrendiler ? Kan testini 4. Gün yapan varmı ?
Bu şekilde kendinizi strese sokmaktan başka bişey yapmıyorsunuz bebeklerinizde etkileniyor sizin stresinizden lütfen biraz sabredip sakince geçirmeye çalışın sürecinizi kendinize eziyet etmeyin. Gününüzü bekleyin.

Ben dün sıfır belirtiyle gittim hastaneye ve kalbini duydum sende duyarsın inşallah. Herkes belirti yaşayacak diye bişey yok

Ben tatlıya çok düşkündüm fakat tatlı hiç yemek istemiyorum. Tuzlu ve ekşi istiyor canım. İştahsızlık bende de var su içiyorum ya onda bile bi bulantı yaşıyorum. Kuruyemişlerimi günlük yiyordum şimdi midem bulana bulana mecburiyetten yiyorum. Sabahta zaten bi açlıkla uyanıyorum ama canım da bişey istemiyor.

Icini ferah tut canim ya Bende cuma günüyüm insallah güzel haberler almak nasip olsun🥰🤲🏻💞 Sagliklica görelim yavrularimizi insallah

Ben tatlıya çok düşkündüm fakat tatlı hiç yemek istemiyorum. Tuzlu ve ekşi istiyor canım. İştahsızlık bende de var su içiyorum ya onda bile bi bulantı yaşıyorum. Kuruyemişlerimi günlük yiyordum şimdi midem bulana bulana mecburiyetten yiyorum. Sabahta zaten bi açlıkla uyanıyorum ama canım da bişey istemiyor.
Bir gebe mide bulantısını geçirmek için siyah havuç yiyordu.kesiyor demişti

X