2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben 9 tane yolladım tanesi 150 dolara. Gen-Lab Ankara da

Bir sürü transferim ve gebelik kaybım,kimyasalım oldu.Israrla pgt yaptırmıyordum.Zaman kaybıymış.Havuz yapıp 9 yumurta yolladım. 4 tanesinde türlü türlü genetik rahatsızlık çıktı.Elbette keain sonuç değil ama riski azaltması ve sürekli kayıp yaşamamak için öneririm.o dört yumurta ya tutsaydı diye düşünmeden edemiyorum.

Aile hekimi yazdı bana ama rapor olmadığı için ücretli aldım yine..ilaç raporu istiyorlar
Canım ben hep aile hekiminden alıyorum 200 lira gibi bi para ödüyorum normal ücreti bin küsürmüş. Girdikleri tanı çok önemli ona göre ücret ödeniyor

Şimdi durumunuz nedir acaba ?
Gebelik yakaladınız mi ?

Sağlık ocağına bildirmek zorunlu bi de baya tahlil isterler şimdi orda yaptırabilirsiniz ben öyle yaptım

Kalp atışını duy
Oksaparı aile hekimi yazabiliyor, uzman da rapor çıkarabiliyor. Ben de ücretli almıştım ama en son rapor çıkardım sağolsun doktor 3 kutu yazmış. 1 tl bile ödemeden 3 kutu aldım.
Nasıl yani kalp atışını duymadan raporlayabiliyorlar mı

Meraba kizlarr Gecen hafta Doktorda randevum vardi tup bebek icin konustuk ve adetim gelirse tedaviyeye baslicaz die karar verdik. Yarin adet gunum insallah gelmezz bana suprizz olurrr
Gelirse adetin 2 gunu Gonal-f 150 basla dedi sonra randevuya gel dedi . Bugun esim sperm verdi . Insallah tez zamanda Allahim evlat nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…