2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Yolk kesenin boş kese olmadığına dair bi kanıt gibi birşey oluyor sanırım yani bebeğin ilk beslenecegi gida alacağı yer diye biliyorum ben

Nolur benı yanlıs anlamayın yasınız benden büyük bır kardesınız olarak gerçekten yasadıgınız duruma uzuldum ama cocuk gercekten ıkı tarafında ıstemesı benımsemesı gereken bısey esınızın zaten cocugu oldugu ıcın bunun ıcın tekrar ugrasmak ıstememesı evet cok bencılce ama yaş bıraz buyudugu ıcınde artık bır bebek dusunmuyoda olabılır tabıkı de sız aglarken cayını ıcıp tv ızleyen bır adamla yola devam etmek ne kadar doğru tartısılır ama duygularınızı kızarak bagırarak kendınızı uzerek degılde sakin bir sekılde esınızle paylasmanızı tavsıye ederım ne yazık kı bazı erkekler ınce dusunemıyor bakıs acısı cok duz oluyor belkı duygularınızı bu sekılde acıklarsanız ılıskınız ıcın faydası olur umarım cok cok mutlu olursunuz bu gunlerı bır an once atlatırsınız

Yolk kesenin boş kese olmadığına dair bi kanıt gibi birşey oluyor sanırım yani bebeğin ilk beslenecegi gida alacağı yer diye biliyorum ben
Hep artık hıc bısey okuyup kafamı karıstırmıcam akısına bırakıcam dıyorum ama yok dunden berıde kesede yolk var mı acaba dıye dusunuyorum doğurana kadar deli çıkmazsak ıyı

Kacinci günündesin canimm?? Hadi gözün aydin coook sevindimm ay darisi bana olsun insallahhhhhh bende haftaya gidicem yaaaa
Degerin nasildi senin canimm??
Oyyyy Saglikli bi sekilde ilerlesinler insallahh Aminnnn Aminnnnn
İnşallah sana da nasp olsun.en son 3000 küsürlere gelmişti. 248-447-1170-3582 değerlerimdi. 5+6 hesapladı hoca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…