2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Teşekkür ederim canım . Evet hemsire ile görüştüm oda bana normal olabileceğini söyledi çok islem gördüğümüz icin ama benim 8 inci günden beri bu sekilde . Transferden beri coraspin estrofem pregostan kullaniyorum
Çok şükür normal olduğunu söylemişler, O zaman biz güzel düşünelim. Güzel şeyler olsun. Hanımlar modumuzu yüksek tutmamız lazım hayata Polyanna gibi bakamayız ama morallerimiz iyi olursa bebeklerimiz de güzel hissedecek buna canı gönülden inanıyorum💪🏻 Evet kötü olasılıklar da var her birimiz bunun farkındayız ama başımıza kötü şeyler gelse bile moralimizi yüksek tutarsak süreci daha kolay atlatacağız enimim🥰 pes etmeyeceğiz umudumuz her zaman olsun ve güzel düşünelim

Amin teşekkürler 5+6 dedi. 3 ağustos adet günümden hesapladı
Hayırlı, uğurlu olsun çok sevindim Rabbim evladını, evlatlarımızı vücudu, uzuvları, aklı tam, eksiksiz, ayıpsız, kusursuz, hayırlı, iyi, güzel, sağlıklı, sıhhatli doğurup, büyütebilmeyi nasip eylesin cümlemize amin🥰 tam bir hafta var aramızda arkadaşım bir program attı hesaplandığında 4+6 ediyor. Transferden sonra 28. Gün gideceğim ben de kese görmeye belki de kalp atışlarını da duyabiliriz dediler inşallah ☺️ hepimize hayırlı, uğurlu olsun Rabbim her daim böyle güzel haberler alabilmemizi nasip eylesin🥹hamileliklerimizinde hayırlı, güzel, sağlıklı, sıhhatli, rahat geçebilmesini nasip eylesin 🐣🐣🐣

Aaa cok iyi bu sürectede sorun olmuyorsa denenebilinir evet🙏🏻💞 Tesekkür ederim canim Mesajin icin , Doktoruma Sorup bende deneyebilirimm. Ben haftaya Cuma Kese görmeye gidicem insallah Sen gördün sanirim? Benden öncesin🥰
Rabbim saglikli bi sekilde kucagimiza almayida nasip etsin su mübaek günün yüzü suyu hürmetine🤲🏻💞
Ben 9+3 teyim keseyi kalp atışını duyduk çok şükür :) Darısı sizin ve tüm isteyenlerin başına olsun inşallah :))

Arkadaslar ankarada iyi bir hekim önerecek varmi? Tup bebek surecinden gecenler tup bebek doktoru yada riskli gebelik uzmani ile mi devam etmeli? 6+1 deyim. Devam edecegim bir hekim ariyorum ama içime yatan birini bulamadimm
Ben Koru hastanesinde Ayşegül Alkılıç ile devam ediyorum. Tüp bebek sürecini kendisiyle çok güzel ve sakin bir şekilde yürüttük. Mesajlarıma mutlaka dönüş yapıyor. Çok sakin ve çok rahatlatan bir hekim ben çok memnunum kendisinden. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alın inşallah :))

Hayırlı, uğurlu olsun çok sevindim Rabbim evladını, evlatlarımızı vücudu, uzuvları, aklı tam, eksiksiz, ayıpsız, kusursuz, hayırlı, iyi, güzel, sağlıklı, sıhhatli doğurup, büyütebilmeyi nasip eylesin cümlemize amin🥰 tam bir hafta var aramızda arkadaşım bir program attı hesaplandığında 4+6 ediyor. Transferden sonra 28. Gün gideceğim ben de kese görmeye belki de kalp atışlarını da duyabiliriz dediler inşallah ☺️ hepimize hayırlı, uğurlu olsun Rabbim her daim böyle güzel haberler alabilmemizi nasip eylesin🥹hamileliklerimizinde hayırlı, güzel, sağlıklı, sıhhatli, rahat geçebilmesini nasip eylesin 🐣🐣🐣
Amin inşallah 🙏🏻🧿

Ben Koru hastanesinde Ayşegül Alkılıç ile devam ediyorum. Tüp bebek sürecini kendisiyle çok güzel ve sakin bir şekilde yürüttük. Mesajlarıma mutlaka dönüş yapıyor. Çok sakin ve çok rahatlatan bir hekim ben çok memnunum kendisinden. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza alın inşallah :))
Cok tesekkur ederim sizinde bebeginiz saglikla gelsin insallah. ☺️ Peki takip ve dogum icin bir ucret gorustunuz mu hastane ile?

Canım benim 2. Aşılamam. tüp bebeğe yeni geçeceğim de. Ne kadar sürüyor tedaviye başlamak. Dosya açılımı falan. Hemen ilk adetime yetişmez di mi ?
Ben istanbul marmara eğitim arşatırma da yaptırdık doktor sebepsiz olduğu için büyük ihtmalle hormonlar dedi önce benden kan tahlili aldı sonra eşim için ürolojiden randevu aldık sonra 2 kez sperm örneği istediler 15 gün arayla, yani buraya başlamamış 3 ay aldı normalde 3 aşılama şartı var iğneli diye biliyorum ama 2 yeterli dedi bana iki ay peşpeşe aşılama yaptık sonra bir ay ara verdik ve hemen tüp bebek denedik 13 yumurta 7 döllenme ama en iyi tek embriyo ve kimyasal oldu, embriyolog yumurtalar çok kaliteli olmadıpı için saklamayı önermedi tekrar opu yaptır dedi yine yaptırdım 6 yumurta 4 döllenme ama yine iyi kalite yok saklamak için şimdi sonucu bekliyorum inş tutundu ama bu sefer sağlıklı tutmuştur 🙏🏻 bu arada öncelikle devletteki tüm şanslarımı denemek istedim eğer amh çok düşükse başka yerleri öneririm laboratuarları çok kaliteli değil diye duydum

X