2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnşallah canım benim senin bir de ikizmiş Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Amin canım Kalp atımı muayanesinde net belli olur dedi doktorum ama kese iki tane gibi biri daha küçük ams kuyruğu oluşmuş gibi dedi bakalım hayırlısı olsun sağlıklı olsunlar da önemli olan o (çok kesin ibareler kullanmıyor doktorum biraz garantici):)

evet aynı endişeleri bende yaşamıştım ya düştüyse ya kese yoksa kafamda deli sorular yattım koltuga gördük keseyi içinde bebek oluşumu da başlamış boş kese değil dedi doktorum şükür vajınal ultrasonu istemeyenlerde var bişey olur diye ama bunun bilimsel bi açıklaması yok sanırım doktorlar bakıyor.. benm normal yolla hamıle kalan arkadaslarımın hiç böyle dertleri yok aşırı rahatlar biraz büyüsün gidip karından baktırırız acelesi yok dıyorlar.. ben transferden sonra 6-9-16. günlerde lekelenme yaşadım doktorum kırmızı devam eden bi kanama olmadgı sürece sıkıntı yok ilk 3 ay cok normal dedi..

Çok şükür senin adına çok sevindim canım gerçekten o kadar çok soruyorum bakıyorum kü netten bu lekelenmeler normal diyorlar öyle de yazıyor ama insan keseyi görüp doktoruyla görüsmedikce içi rahatlamıyor işte çok değişik bi duygu stres. İnsallah benim de içim yarın rahatlar yine de bu forumda aynı şeyler yaşayan arkadaş yazınca içime bi su serpiliyor sana da teşekkür ederm normal yolla gebe kalanların böyle stresleri pek olmuyor ne güzel . Ben oldu ya buna da şükür diyorum artık napayım nasibimiz böyleymiş

çook tesekkur ederim darısı başına yarın sende guzel haberleri paylaşırsın bizimle bugunlere kolay gelmedık kendı adıma kaç senenin emegı var insan korkuyor.. tabı buna da şükür nasip oldu inşallah saglıkla kolaylıkla kucagımıza almakta nasip olur allah kımsenın emegıni bosa cıkarmasın

bu arada şimdi böyle konusuyorum ama ilk lekenme yaşadgımda bi saat agladım yıne olmadı diye doktor araypta bişey yok cok normal diyince sustum

bu arada şimdi böyle konusuyorum ama ilk lekenme yaşadgımda bi saat agladım yıne olmadı diye doktor araypta bişey yok cok normal diyince sustum
Evet bende çok ağlamıştım insan işte ne derlerse desinler telkin olamıyor bazen ille doktor bakacak konuşacak öyle doğurana kadar herhalde bizde böyle dokuz doğuracağız :)

Amin canım Allah isteyen,bekleyen herkese aratmadan nasip etsin inşallah

Evet bende çok ağlamıştım insan işte ne derlerse desinler telkin olamıyor bazen ille doktor bakacak konuşacak öyle doğurana kadar herhalde bizde böyle dokuz doğuracağız :)
oyle görünüyor her aşama farklı heyecan farklı sıkıntı bana haftaya kalp atışı için randevu verdiler şimdi de heyecanla onu bekliyorum bi sonra ki aşama ne bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…