2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

oyle görünüyor her aşama farklı heyecan farklı sıkıntı 😊 bana haftaya kalp atışı için randevu verdiler şimdi de heyecanla onu bekliyorum bi sonra ki aşama ne bilmiyorum 😊
Kalp atışı da ayrı bir heyecan herhalde kalp atışını duyduktan sonra biraz içimiz rahatlar diye düşünüyorum 😊 sen keseyi gördün bi rahatlama gelmiştir şimdi güzelce heyecanla bekle stres yapma sakın 😊 bende yarın keseye göreyim inşallah haber vericem 🙏🏻

Kalp atışı da ayrı bir heyecan herhalde kalp atışını duyduktan sonra biraz içimiz rahatlar diye düşünüyorum 😊 sen keseyi gördün bi rahatlama gelmiştir şimdi güzelce heyecanla bekle stres yapma sakın 😊 bende yarın keseye göreyim inşallah haber vericem 🙏🏻
evet aslında keseyi görene kadar daha endişeliydim hiç hamile gibi düşünmedim olmazsa üzülmeyim diye daha sakin kalmaya çalıştım ama keseyi görünce değiştim hamile bilinci geldi 😂

Ya kızlar ben 6. Haftama gırıcem hala kasıklarımda agrı devam edıyor bu normal mı acaba😩
ben 5+5teyım hergun aynı derece olmasa da agrım devam edıyor.. bazı günler şiddetli bazı gunler az ama bacaklarıma da vuran hafif bi agrı.. havalar sabahları ve akşamları serinlemeye başladı üşütüyor muyum acaba ondan mı agrım gecmıyor ya da şiddetleniyor diye düşünüyorum 🤔

Bende pazar akşamı verdiğimde 47 idi, bugün tekrar verdim 88 olmuş tam iki katı artmamış ama olsun cumaya yine umut bağladık 🙃 inş bende sizin gibi hızlandığını görürüm 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 bu arada herkes yazmış krampları gerçekten böyle bir tedaviden geçmesem acile giderdim bana bişeyler oluyo diye daha betam bu kadarcıkken kitliyor beni bazı anlarda 🤦🏼‍♀️ benim rahmin aşırımı kalınlaşıyo hiç bakmıyolarda içimi oyuyo resmen yerleşirken 😅😅😅

ben 5+5teyım hergun aynı derece olmasa da agrım devam edıyor.. bazı günler şiddetli bazı gunler az ama bacaklarıma da vuran hafif bi agrı.. havalar sabahları ve akşamları serinlemeye başladı üşütüyor muyum acaba ondan mı agrım gecmıyor ya da şiddetleniyor diye düşünüyorum 🤔
Ayy aynı gundeyız canım benımde oyle kasıklarımdan bacagıma bı agrı gırıyo gıbı oluyor onceden klıma acık uyuyordum şimdi terlesem bıle temız hava alıyım dıye pencere acık uyuyorum ahh analık sımdıden ne hale getırdı bızı 😅

Keseyi ayri kalp atisini ayri gunlerdemi bakiliyo.bana 10 gun sonra gel kalp atisina bakalim dedi kese icin fln gel demedi

Kalp atışını duymak iyi değilmiş binlerce ses dalgası gönderilmesi gerekiyormuş ve bu toplu iğne başı kadar bebeğe zarar verebilirmiş grafik olarak bakılmasi daha doğruymuş ınstagramda ferzanebe var bakabilirsiniz ben de yeni gördüm

X