2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar merhaba bugün lekelenme yaşadığım için tüp bebek doktorum harici bir doktora göründüm. Sata göre 6+6 olmam gerekiyor ama doktor 6+4 dedi. Sizce bı kac günlük değişimleri önemsemeli miyiz? Sorduğumda normal dedi ama korktum.

Kızlar aranizda kahve içenler var mı? Transferden beri 3 kez Türk kahvesi içtim sadece Türk kahvesini çok sevmem ama filtre kahve filan çekiyor canım. 1 küçük fincan içebilirsin denilmişti ama hiç içmedim acayip canım çekiyor

Kahve transferden sonraki gün sütlü olarak bi tane içmiştim sonra hiç içmedim bi ara arkadaş nescafe almıştı haberi yok diye bişey diyemedim içtim çayda günde iki tane açık içiyorum. Şimdi doktora tekrar sordum çaya bişey demedi ama kahve bi fincanı geçmesin dedi ben güneş kremi vs sürüyordum c vitamini serum onları kullanma dedi

Ben bugün içtim canım

Çayı bende içiyorum ama kahveye cesaret edememiştim kafein olarak daha yüksek değerde diye. Valla bende güneş kremi kullanıyorum bi önerisi oldu mu? Mineral filtreli olanları öneriyorlar galiba
Ben bugün içtim canım
Galiba bende icicem çok çekiyor canım

İç canım ben şimdi de çay içiyorum bugün kendimi açtım afiyet olsun

Vallahi 20 gündür ağzıma ne kahve ne çay koyuyorum sadece su içiyorum benimde canım istiyor ama içmedim acaba içsek sorun olur mu
Ben çay içiyorum ya kahve bende hic içmedim çayı bi tık açık içiyorum ama içiyorum yani çayı hiç kısmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…