2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Hayır ikimizin kanı aynı 0rh pozitif ancak onla alakalı değil benim kendi genetiğimde kan pıhtılaşması var faktör xıııı mustasyon diye çıkıyor genetik testinde bebek kordondan beslenememiş kan pıhtılaşması olduğu için bebeğe gebetik yaptırdık onun genetiğinde bir problem çıkamadı

Kızlar bir haberle geldim, bugün çamaşırımda mini minnacık bir lekeli akıntı gördüm. Çok minik, sizce bebislerim yerleşiyor olabilir mi, 5.gün embriyo transferinin 4.günü?

Hayır ikimizin kanı aynı 0rh pozitif ancak onla alakalı değil benim kendi genetiğimde kan pıhtılaşması var faktör xıııı mustasyon diye çıkıyor genetik testinde bebek kordondan beslenememiş kan pıhtılaşması olduğu için bebeğe gebetik yaptırdık onun genetiğinde bir problem çıkamadı
A anladım siz o yüzden pgt mi yaptırdınız
Galiba bu olay bebek kaybı olmadan da ortaya çıkmıyor değil mi

Bende de ayni genetik bozukluk var ve ayni sekilde 12. Haftada kalbi durdu bir onceki hamilelikte. O yuzden bu sefer butun hamilelik boyunca kan sulandirici igne onerdiler.

Kızlar bir haberle geldim, bugün çamaşırımda mini minnacık bir lekeli akıntı gördüm. Çok minik, sizce bebislerim yerleşiyor olabilir mi, 5.gün embriyo transferinin 4.günü?
inşallah yerlesiyordur. yerlesme günleri çünkü benim de 5. günüm bugün 5. gün çift embriyoydu benim de siz ne zaman kan testi düşünüyorsunuz?

Kan sulandırıcı bende kullanıyorum 9 ay kullanacakmısım. İlacın prospektüsüne baktınız mı 5 ay ve daha fazlası kullanımda kemik erimesine neden olabilir yazıyor canım sıkıldı açıkçası bu duruma

X