2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ya bilmedigim için soruyorum bu kaset test dediğiniz farklı bir test mi ? erken gebelik testi doğru sonuç vermez mi ikisi farklı mi oluyor

Yapmayacaktım ama gecenin bu saatinde uyandım, birden yapmak istedim bu gün 7. Güne girecektim kızlar yorumlarınızı alayım var gibi di mi
var gibitebriklerbenim yarın kan testi günüm ve hala korkudan yapamadım. sabah yapacaktım yapmadan işe geldim. bu gece yapmalıyım artık sabah kan vereceğim. gece stresten abuk subuk rüyalar gördüm sabah da işe gelmedrn yapmak istemedim elim gitmiyor

Teşekkürler inşallah yanlış değildir Bende yapmayı düşünmüyordum gece uyandım ve birden yapayım dedim, pazartesi test günüm test verip işe gelicem negatif olursa iş yerinde dağılmak istemedim

Doktorların tepkisine hiç takılma ben bu tarz tepkiler vereceklerini bildiğim için ne hemşireye attım ne doktora çünkü bana gününü bekle diyeceklerdi bende 4. Gün erken gebelik testi yapmıştım 2 saat sonra baktığımda silik belli belirsizdi hatta arkadaşımla konuştum dedim böyle çıktı heveslenmeyecem ama çünkü tüp bebekten önce de böyle kuruma çizgileri oluşan çok testim olmuştu 5. Gün tekrar yapacam dedim bir tık daha belli oldu 6. Gün yaptım bir tık daha belli oldu 7. Günde bariz belliydi çizgi ama kaset testte öyle belli belirsiz çıkıyodu ki sanki yok gibiydi yani ama erken gebelikte iki çizgi net çıkıyodu kan verdim o gün 30 çıkmıştı betam yani kaset testte belli belirsiz de olsa çizgi çıkıyorsa kesin pozitiftir erken gebelik testi şüpheye düşürür de kaset teste güveniyorum ben onda belli belirsiz varsa çizgi kesindir var diyorum

Ben daha önce çok test yaptım gebe kalamadığım zamanlarda en ufak bir çizgi çıkmadı silik vs falan olmadı resmen tertemizdi yani bende erken gebelik testi yaptım onda çıktı benim de kafam karıştı inşallah güzel çıkar kan sonucun

Ya bilmedigim için soruyorum bu kaset test dediğiniz farklı bir test mi ? erken gebelik testi doğru sonuç vermez mi ikisi farklı mi oluyor
Kandanki hcg değerini yani hamilelik değerini erken gebelikte testi daha hassas ölçüyor kaset test daha hassas değil
Bakın mesela pembe çubuk olan erken gebelik testi ikinci çizgi bariz belli
Kaset testte ama varla yok arası belli bile olmuyor nerdeyse ikisi de aynı anda yapıldı hassasiyet ayarları farklı oluyor

Eklentiler

• 27D006F8-CC7D-4D84-9D97-9B2A63E1ABFE.jpeg
    165,1 KB · Görüntüleme: 31
  • BF90B777-7422-4C86-83B7-46EBB4CFE8C8.jpeg
    161,6 KB · Görüntüleme: 32
Ben de doğal yolla denerken hiçbir zaman kuruma çizgisi dahil çıkmadı şimdi de kaset test erken gebelik falan hepsi silik ile pozitif duruyor hatta kaset testi de atayım

Bende erken gebelik testine güvenmiyorum o yüzden yaparken 2 tane ayriyeten kaset test yapıyorum onlarda da düne göre bugün bir tık koyu çıktı bende kan verdim bugün sonucu doktor ile paylasmicam doktorun istediği kan gününe kadar
Siz tekrardan kan verdiniz mi

Kizlar transferin ertesi günü lekelenme neden olur? Başına gelen varmi
Bende transferden iki buçuk gün sonra pembemsi bir şekilde olmustu.Allahtan devam etmedi ama ben yine de hala biraz endişeliyim bu konuda çünkü 7. günüm oldu hiç gebe belirtisi hissi bisiy yaşamıyorum .Ama doktora sorduğumda yoğun ve köyü kırmızı değilse devam etmiyorsa endişe etme demisti.

Bendede pembe renkteydi ama ertesi gün olunca neden olmuştur diye düşündüm acaba takılan spekulumdan olabilir mi? Sen test yaptın mı ?

Bendede pembe renkteydi ama ertesi gün olunca neden olmuştur diye düşündüm acaba takılan spekulumdan olabilir mi? Sen test yaptın mı ?
Olabilir bende işlem sırasında doktorum söylemişti ince kılcal damar spekulumdan kaynaklı zorlanabilirmiş lekelenme gelirse korkma demişti transfer sırasında ama nemde öyle bir durum olmadı

Yok henüz yapmadım 3. Gün embriyosu benim hem erkendir diye düşündum hem de açıkçası çok korkuyorum test de var evde ama korkudan yapamadım. Sen de bir doktoruna sor istersen ama muhtemelen pembe ise yoğun değilse devam etmiyorsa endişe etme der. İnşallah sorun yoktur ve güzel haberler alırız

Olabilir bende işlem sırasında doktorum söylemişti ince kılcal damar spekulumdan kaynaklı zorlanabilirmiş lekelenme gelirse korkma demişti transfer sırasında ama nemde öyle bir durum olmadı
Yani bende o şekilde olabileceğini düşündüm devamı gelmedi zaten sabah bi defa oldu
Evet 3.gün embriyosuysa biraz daha bekle canım cikmayabilir biraz daha bekle. Tekrar etmedi etseydi soracaktım bidaha gelmedi

Benim bulantim var ya hafif hafif ama surekli ensemde. Bazen iyi gibi geciyor bi bakıyorum yine ayni. Kusturmuyo ama keyif kaciriyor iste.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…