2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

İnşallah ama ben erken gebelik testlerinden yaptım. Onlar da hatalı çok oluyor mu ki korktum
Bende yaptım hepsinde illaki cift gördüm kasette belli bile değil dibiydi silikti ama var yani olmasa normalde ne yaparsan yap diğer cizgi cıkmaz içini ferah tut hayırlısıyla güzel sonuclar alıcaksın bende korkuyordum cok şükür tuttu umarım hepinizin tutar sağlıkla dogarlar

Hanimlar acil cevap lütfen. Yumurta toplamadan sonra taze transfer için ilaç yada bir hazırlık gerekiyor mu.yoksa sadece 5.gun gidip transfer mi oluyorsunuz

Yani bende o şekilde olabileceğini düşündüm devamı gelmedi zaten sabah bi defa oldu

Evet 3.gün embriyosuysa biraz daha bekle canım cikmayabilir biraz daha bekle. Tekrar etmedi etseydi soracaktım bidaha gelmedi
Gelmediyse sorun yok inşallah diye düşünüyorum Rabbim güzel haberler nasip etsin inşallah valla yıpranıyoruz bu süreçler çok zor

Kaset test
Ya bilmedigim için soruyorum bu kaset test dediğiniz farklı bir test mi ? erken gebelik testi doğru sonuç vermez mi ikisi farklı mi oluyor
Kaset test normalde adet günün gecikince yapilan bi test ama yumurtlama zamanini vs biliyosan veya tupteki gibiyse adet günü gelmeden de çıkıyor testte. Ama erken gebelik testlerinde daha fazla yanilma payi oluyormus öyle okudum heo postlarda özellikle bazi markaların ki yalanci pozitif gösteriyormuş

Oo o zaman bence poztifsin hayirli olsun şimdiden bu yaptığın testler belli bir markanin testleri mi farkli mi ve hangi markanin testleri ?

Oo o zaman bence poztifsin hayirli olsun şimdiden bu yaptığın testler belli bir markanin testleri mi farkli mi ve hangi markanin testleri ?
predictor erken gebelik testi bilinen marka ile ilk silik çizgi gördüm sonrasında yaptıklarım farklı markalardi
Kaset test için de mimea markası ve başka markalar ile denemistim

predictor erken gebelik testi bilinen marka ile ilk silik çizgi gördüm sonrasında yaptıklarım farklı markalardi
Kaset test için de mimea markası ve başka markalar ile denemistim
Tamam dictor olan iyi marka doctor olani yanlis cikartiyorlar hep demişlerdi bence var ya ben pozotif olduğunu düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…