2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Tabiki herkesin durumu farklıdır ama bana 2 gün dinlen sonra hareket et dedi. Hatta kan dolaşımı için yürümen hareket etmen lazım dedi

Maşallah 8 tane gelmesi çok iyi sayı olarak. Bana naturel siklus planlandı transferim ilaçsız oldu transferden 4 gün önce progestan fitil prednol monodoks başlandı onlarida 4 gün kullanıp bıraktım dün transferden önce progesteron degerime bakıldı yüksek çıkmıştı progestan iğnede verilmedi şuan sadece fitil ve folik asit kullanıyorum. Doğal transfer çok büyük konfor sartlar tutuyorsa. İnşallah sonu da güzel olsun

8. gun oluyor çıkabilir de çıkmayabilr de eger cıkmazsa ben etkilenmem erken oldugunun farkındayım dersenız yapın ama üzüleceksenız etkilenecekseniz yapmayın derim
Bende 15.de oldum, çarşamba günü başka randevum bardı hastanede gebelik şüphesi varmı diye kan aldılar 0 çıktı, bugünde kan verecem bugün çıkmazsa büyük ihtimalle olmamıştır , çünkü hastaneler 10. Gün test günü dedi doktor 100 lerde bekleniyor dedi, varsa 8.gün 40 lerde başlar diye düşünüyorum

Yok ben uzun suredir kontrol altina almistim ilac kullanmiyorum

Ben de bu gün sanki regl olacak gibiydim ama kalmadi. Cok kasık agrim oldu bakalim ben pazar gunu erken gebelik testi yapcam erken ama belki silik bi cizgi gorursem rahatlarim.
Vallahi ben test günüme kadar hiç yapmayacağım diyordum ama ben de sanırım duramayacagim ,sizin gibi düşünüyorum yarın ben de deneyebilirim

12-14. gun test isteyen yerlerde var 8 de cıkmaması normal gelıyor, gec tutunmus olabilir falan bilemiyorum test gununuz gelmeden üzülmeyin lütfen 12. gun test verip 100 çıkanda var 1000 çıkanda aslında şöyle olur dıye bi kesınlık yok

Valla miyom varsa alınsın,sıkıntı.bende rahmin zarar görebilir kısmını biliyodum ancak miyomların kalması başka bir dert.en iyisi doktorunuza güveniyosanız ameliyat olun.ameliyat oldum,uyandığımda bayağı ağrım vardı.tüplerimi de bağlamış çünkü gördümki genişlemiş dedi doktor.sonra beni yürüttüler,ilk ayağa kalktığımda kustum.onun dışında yürümek iyi geldi.doktor bir ay rapor vereyim dedi istemedim,15tatilde evde yatarak ve ev içinde yürüyerek(10.gün dışarda yürümeye başladım) kendime geldim ve işe gittim kimsede anlamadı ama şunu söylemek isterim,doktor da söylemişti; içinde hava oluyor bu hava her geçen gün yukarı doğru çıkıyor ve sana ağrı yapıyor.yani özellikle göğüs ve omuz kısımlarım ağrı yaptı zor yattım.ama dediğim gibi 10gündr falan atlattım.ilk günler zor geçiyor kendi başına birşey yapamıyorsun.geçmiş olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…