2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

19 ağustos pazartesi günü toplama oldu. Salı günü ve çarşamba günü embriyolog arayıp bilgi verdi. Bir daha aramayacağız hemşireler arayıp transfer için size bilgi vereceker dedi. Ama 3. Günde arayıp embriyoların gelişimi hakkında bilgi vermesi gerekmiyor mu?
Bana gün gün bilgi vermişlerdi hatta 5.gunde arayıp tekli yada ikili nasıl dondurulmasını istersiniz demişlerdi

Kaç yaşındasınız benim yaşım 30 2 tane transfer edildi bu ikinci denemem ama doktor ilk denemede bıle ıstersen ıkı tane transfer edebılırız demıstı ben ıstememıstım
30 yaşındayım ben de klinik 35 yaş altına iki embriyo transfer edemiyoruz çoğul gebelik riskli gebelik olduğu için ddi canım

Kafana takma canım çoktan tutunmuştur zaten insanlar bari bu zamanlarda biraz anlayışlı olsalar ama olamıyorlar maalesef ben de transferden beri kabızım ilaç kullandım ama bana mısın demedi haliyle çatlayacak kıvama geldiğim için bir kaç sefer ıkınmak zorunda kaldım korkuyorum bu sebeple tutunamamışlardır diye 🥹
Canim zeytin yağı iç corba kasigiyla arada.erik suyu hosafi falan yap. Cok etkili oluyor. Ilaclardan dolayi zorlaniyoruz.

Orjinalde tabi daha net götürüyorsunuzdur. Hafif gölge var gibi. Daha cok erken testin canim az daha sabir.test yapinca daha da heycanlaniyorsun.
Evet çok erken test için ama dayanamadım umarım sonu hüsrana ugratmaz bir kaç gün daha bekleyip tekrar etcem Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

Canim zeytin yağı iç corba kasigiyla arada.erik suyu hosafi falan yap. Cok etkili oluyor. Ilaclardan dolayi zorlaniyoruz.
Erik suyu yaptım çok faydalı olmadı zeytinyağını denemedim canım içebilirsem deneyeyim benim zaten kronik bir kabızlığım var bir de üstüne böyle ilaçlar inşallah tutunmuşlardır 🙏

ilk transferınız mı ilklerde ikincilerde daha heyecanlı oluyor sonra plan yapmayı bırakıp sakinleşip allaha bırakıyorsun ya da bende oyle oldu
Yok benim 3. Transfer ama yinede cok heyecanliyim biri pozitifti gelişimi durdu ikinci negatifti.. iste belirtilerimi kiyaslayip duruyorum sinir oluyorum kendime

Aaa çok iyiymiş. Bende çok merak ediyorum fakat ilk iki gün bilgi verdiler. Bakalım hemşireler ne zaman arayıp ne söyleyecekler 🤷‍♀️
Nerde yaptırıyorsunuz bence sızde arayıp sorabılırsınız benım 4 embrıyom vardı 1 1 2 seklınde dondurdum bırı çöp oldu tavsıyem tek tek dondurmanız olur 😊

X