2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kafana takma canım çoktan tutunmuştur zaten insanlar bari bu zamanlarda biraz anlayışlı olsalar ama olamıyorlar maalesef ben de transferden beri kabızım ilaç kullandım ama bana mısın demedi haliyle çatlayacak kıvama geldiğim için bir kaç sefer ıkınmak zorunda kaldım korkuyorum bu sebeple tutunamamışlardır diye

içini ferah tut allah ın izniyle bişeuy olmamıstır canım oyle insanlardan uzak durmaya calıs benım basımda da cpok ta bu durumda en büyük düşman stres bende calısıyprum bakalım transferden sonra 1 hafta yıllık izin kullancam evde de darlamazlar umarım

İnsallah tutmustur bebeklerimiz canim.ben embriologa sordum tuttuktan sonra öyle ikinmayla dusucek basit bisi degil dedi.sende kafana takma gülüm tuttucak oldu mu tutar Allahin izniyle..

bana yumurta toplamanın ertesi gün ve 3. gün bilgi verildi sonra 5. gün bilgi verildi ve donduruldu canım sen ne zaman toplama oldun
19 ağustos pazartesi günü toplama oldu. Salı günü ve çarşamba günü embriyolog arayıp bilgi verdi. Bir daha aramayacağız hemşireler arayıp transfer için size bilgi vereceker dedi. Ama 3. Günde arayıp embriyoların gelişimi hakkında bilgi vermesi gerekmiyor mu?

Kolay gelsin canim ınsallah hersey guzel olur. Çalışmak yine güzel kafan dagilir. Transferden sonra ben 3 gün yattim. Sonra günlük hayatima devam ettim.sen ne zaman transfer olcan. Embriolarin nasil?

Kolay gelsin canim ınsallah hersey guzel olur. Çalışmak yine güzel kafan dagilir. Transferden sonra ben 3 gün yattim. Sonra günlük hayatima devam ettim.sen ne zaman transfer olcan. Embriolarin nasil?
çalıştığım yer sıkıntılı biraz canım stresli.. eylülde adetin 2.günü gidecem başlayacagız transfer hazırlıhına kuzum 5. gün embriyısu 2 tane biri 5aa biri 4aa kalite güzel dedi umarım ilk transferde güzel sonuç alrız çünkü maddi manevi yıprandık..

aslında bilgi verilmesi gerekiyor donduruypruz dediler mi sana kaliteleri hakkında bilgi vermediler mi sen bir hastaneyi ara sor bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…