2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

iyi akşamlar kızlar bugün alttan muayene oldum şimdi çok az bir leke geldi sizde de böyle oluyor mu?
Canım bazı kişilerde oluyor kanama alanı olabilir, haftasini bilmiyorum ama yerleşme kanaması olabilir, daha önceden olan ama vücuttan atılamayan kurumuş kan olabilir yani çok fazla lekelenmesi olan arkadaşlar var. Endişe etme canım benim ama doktorunu haberdar et belki bazı ilaçları kesip bazı ilaçları arttırabilir. Geçmiş olsun stres yapmamaya çalış çoğu kişide olan bir şey, kendini de yormamaya çalış canım bol istirahat ve bol su

Selam kızlar.Bugün gebeliğimi düşünmeden tatil yapayım diye yaylaya çıktım. Hem de dedim ki yürüyüş olur. Rahmime kan gider belki bebeklere iyi gelir dedim. Gerçekten çok iyi egzersiz oldu. Metrelerce depar attım. Çünkü mandalar kovaladı. Sonra da koştum acaba birşwy olmuşmudur diye tüm gün gebeliğimi düşündüm. Ne saçma bir gün çok şükür

Yaklaşık 10 gündür yoktu canım çok iyi gidiyordu bugün sabah kontrole gittim Altan baktı gündüz bir şey yoktu ama işte şimdi bakınca gelmiş aklıma hemen o geldi haklısın panik yok dinleneceğim şu stres zaten insanı mahvediyor yoksa herşey yolunda

Ben de her alttan muayene oldugumds ne hikmetse lekelenme yaşıyordum hatta diyordum alttan baktınız zarar gördü galiba. Onlarda ısrarla bu haftalarda normal yerleşme kanaması diyordu en sonda da baktı diğer doktorum ben panik oluyorum fitili bir tanecik arttırdı. İki gündür şükür yok. Sen de bi danış istersen canım

Canım doktor muayenede kanama alanı görseydi söylerdi mutlaka kanama alanı yoksa eğer rahim ağzından geliyordur lekelenme. Rahim ağzı çok hassaslaşıyor gebelikle beraber. Kahverengi veya pembe lekelenme yapabilir. Bir sonraki kontrolünde doktoruna hatırlat spekulum muayenesi yapar.

Selam kizlar bugün asiri bi migde yanmam var ya hic yasamiyodum acaba birazcik aci yedim ondanmi oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…