2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

kesınlıkle katılıyorum bende böyle düşünüyorum aslında ama biz hiç sağlıklı embrıyoyu bulamadık sanırım pozitif görünce hiç sevınemıyorum çünkü 2 transfer 2 dogal yolla 4 kimyasalım var pozitif görüp hamileyim diye havalara ucmak nasıl bı duygu hiç bilmiyorum anlamıyorum da nasıl emin olunuyor

İnşallah canım hepimiz pozitifleri görelim kucagınıza almak nasip olsun inşallah

Canım benim doğal olmadı ama tüp bebekle bi sefer pozitif gördüm ve boş gebelikmiş düşük yaptım. Yani seni anlıyorum hep aynı şeyi yaşadığın için aynı şeyler olacak gibi geliyor ama ya olmazsa canımın içi? Ya döngü kırılırsa ? Hep aynı şeyler yaşanacak diye bişey yok ki. Doğru embriyoyu da bulacaksın hamile de kalacaksın sağlıklı da ilerleyecek. Ben kendim için de aynısını söylüyorum. Bende zaman zaman karamsarlığa kapılıyorum. Sonra da diyorum ki ya hayallerim gibi olursa?

Kızlar selamlar ben bugün histereskopi oldum rahme çizikte attı doktorum hafif daralma vardı onaltı da açtım dedi bidaha ki regl ile dondurulmuş embriyo transferi için tekrar başlayacağız dedi benimle aynı durumu yaşayan var mı acaba kızlar

Kızlar selamlar ben bugün histereskopi oldum rahme çizikte attı doktorum hafif daralma vardı onaltı da açtım dedi bidaha ki regl ile dondurulmuş embriyo transferi için tekrar başlayacağız dedi benimle aynı durumu yaşayan var mı acaba kızlar

ne kadar guzel bir bakış açısı benım gibi olumsuz düşünenlere de umut oldunuz ben biraz depresif bir dönem geçiriyorum saglıklı düşünemiyorum artık.. allah büyük bi yerde şansımız döner ve saglıklı bir gebelik bize de nasip olur inşallah emek veren uğraşan herkese saglıklı ve kolay bir hamilelik için dua ediyorum

Diyetisyen ismi alabilirmiyim acaba Rabbim evladınızı kucagınıza almayı nasip etsin bende pcos - hasimato - insülin direnci var

herkesın yatıp dınlendıgını okuyunca acaba mı dedim çarşamba transferım olacak perşembe cumarapor alsam 4 günü evde gecer bakalım hayırlısı ne yapcagımı bende bilmiyorum
4 gün hem içinizin rahat etmesi için hem de sürece adapte olabilmeniz için yeterli oluyor. fazlası olunca ister istemez araştırmaya okumaya başlıyorsunuz, olumsuz şeylerle karşılaşırsanız da tedirgin oluyorsunuz.

Allah yardımcınız olsun inşallah bu kez pozitif sonucunu alırsınız ve bebişinizi sağlıcakla kucağınıza almak nasip olur :) Bazen bitti denilen yerde tekrar başlıyor sizinde öyle olur inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz :))

Diyetisyen ismi alabilirmiyim acaba Rabbim evladınızı kucagınıza almayı nasip etsin bende pcos - hasimato - insülin direnci var
haşimatonuz varsa kesinlikle süt ve süt ürünleri içeren tüm besinleri bırakmalısınız. bende haşimato hastasıyım süt ve süt ürünleri tiroid değerlerini yükseltiyormuş. bende yakın zamanda öğrendim ve bıraktım tiroid değerim ilk defa 1.12 lere falan geriledi

evet kesinlikle ve ben okuduklarımdan çok etkilenen biriyim cok arastırdıkça okudukça kafama takıp cılgına dönüyorum. tedaviye başlayalı 2 sene olacak saçlarım beyazladı süreci psikolojik açıdan çok yönetemıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…